Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 13.7.2019

Klamy a iluze

V sobotu je třeba se  porozhlédnout víc a pozorněji kolem sebe. Je docela možné, že kolem vás se někdo snaží něco zamaskovat, utajit, skrýt, svést vás na slepou kolej. Takže dávejte pozor, co vám kdo říká, píše, dávejte pozor i na řeč těla, gesta, apod. Buďte stopařem, pohybujte se tiše a nenápadně a sledujte stopy. Může vás někdo klamat nebo další variantou je, že lžete sami sobě, nalháváte si něco o někom nebo o něčem. Sledujte lépe svůj majetek a své blízké. Snažte se jít ve věcech víc do hloubky než se dívat jen na povrch. To platí i o lidech, neposlouchejte jen, co říkají, ale sledujte, jaké činy za nimi zůstaly…V takových dnech nezkoušejte žádnou magii(ani černou, ani bílou) ani okultní experimenty, pokud nemáte dobrého učitele, věci by se mohly velmi nemile zvrtnout.

Partnerství, vztahy: dnes platí důvěřuj, ale prověřuj…I v této oblasti se můžete dočkat  nepravd nebo nějakého švindlu. Prosím, ani ve vztazích nezkoušejte žádnou milostnou magii, obzvlášť potom na někoho, kdo je ve vztahu s někým jiným, za účelem odvedení zadaného protějšku, atd. Ale je možné, že někdo může zkoušet něco na vás.

Zdraví: oslabení energie v oblasti boků, kyčlí, stehen a kříže. Pomohou lehké cviky této oblasti, plavání, orientální tanec, čchi kung, apod…

Astrometeo: blížíme se k úplňku a odpoledne již mohou citlivější jedinci jeho vliv začít pociťovat…Jinak Slunce i geomagnetické pole země klidno.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂