Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 6.7.2019

Ubrat plyn

Sobota je dalším svátkem a jak to v tento den vypadá s energiemi? Bude dobré zpomalit, ubrat plyn nebo motor úplně vypnout. Čím víc bychom se dnes snažili, spěchali, na něco nebo někoho tlačili, tím je pravděpodobnější, že bychom věci úplně “zlomili”, pokazili bez možnosti nápravy. Není dobré období na řešení problémů, není dobré ze své vůle dělat jakékoliv změny. Většina problémů se vyřeší sama a u ostatních je třeba chvíli počkat. Je nutné mít trpělivost, vyvarovat se extrémů v chování, ale i třeba v utrácení peněz.

Partnerství, vztahy: na partnera a jeho chování se dívejte dnes reálně, buďte nohama na zemi, nic neřešte, nedohadujte se, nekritizujte, nedělejte žádné zásadní změny v partnerství nebo vůbec ve vztazích. Problémy ve vztazích se zlepší, chce to trpělivost.

Zdraví: citlivější bude trávení , hlavně oblast slinivky, střev, konečníku. Takže i když je svátek, chce to s jídlem střídmost a vynechat alkohol. Jezte dostatek vlákniny, odpočiňte si, dobře se vyspěte, pečujte o své tělo.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂