Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 4.7.2019

Hranice

Ve čtvrtek bychom si měli uvědomit, co doopravdy chceme nebo nechceme dělat a co na nás působí, že se v některých situacích cítíme dobře a někdy naopak špatně. Vaše reakce závisí na tom, jak dokážete být objektivní, jak dobře se znáte. Snažte se si s okolím stanovit hranice, kam ještě mohou a co už je pro vás “přes čáru”.Nenechte ze sebe dělat rohožku, o kterou si budou všichni otírat nohy. Nemusíte vždycky se vším souhlasit a dělat to, co od vás ostatní čekají, co si myslí, že je správné. Nenechte druhé, aby si mysleli, že to, co pro ně děláte, je samozřejmost (stačí malá stávka). Jestli se k vám druzí chovají bez úcty, nedovolte jim to, nenechte jim to projít. Také nedovolte, aby si druzí dělali z vašeho bytu autobusovou zastávku nebo noclehárnu. nechte si čas pro sebe, své koníčky, péči o sebe, odpočinek a spánek.

Partnerství, vztahy: i tady je třeba stanovit si svůj prostor a nenechat se sebou orat. Věnujte nějaký čas partnerovi, případně dětem nebo přátelům, ale musí vám zbýt čas na sebe. U nových vztahů – nezanedbávejte kvůli protějšku své koníčky nebo závazky (pochopte, že on by třeba taky kvůli schůzce s vámi nevynechal trénink v posilovně, ani plánované setkání s přáteli na fotbale).

Zdraví: oslabené bude tentokrát srdce, cévy a krevní oběh a tlak. Vzhledem k současnému počasí je třeba dostatečně pít a nepřetěžovat se…

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá…

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂