Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 7.6.2019

Očekávat nečekané

V pátek je třeba připravit se na to, že se věci nemusí odehrávat zrovna tak, jak bychom předpokládali, očekávali, podle našeho scénáře… Můžeme dostat to, co potřebujeme, ale třeba úplně jinak a odjinud. Konkrétní příklad – půjdeme si v práci do kantýny pro oběd a zjistíme, že je zavřeno. Pak ale přijde kolegyně a řekne, že jí maminka naložila s sebou k obědu porci pro dřevorubce a jestli nechcete půlku. Peníze, které měly přijít nepřijdou, ale náhodou vám na účtu přistane třeba přeplatek elektřiny v podobné výši…Takže, důvěřujte Vesmíru, vždycky se o vás správně postará. Jinak dnes dobře půjde spíš duševní práce a plánování, než ta fyzická. Studium půjde obzvlášť dobře, kdo se zajímá o duchovno, to také. Dobře se budeme cítit v přírodě, u vody, na venkově, kdo má dovolenou, tak u moře.

Partnerství, vztahy: přátelství a vztahy jsou dnes obzvlášť prospěšné a potřebujeme se v nich dobře cítit. K tomu je třeba dobře protějšek vnímat, naslouchat a mít dostatek sebedůvěry. Problémem v trvalých partnerských vztazích by mohla být přehnaná touha po nezávislosti. Snažte se dnes nebýt sami, kdo je single, alespoň půjde za rodinou nebo přáteli.

Zdraví: oslabená je oblast srdce a krevního oběhu, tlaku. Snažte se nikde dlouho nesedět ani nestát, prospěje pohyb. Nerozčilujte se a nepřetěžujte se.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂