Předpověď na středu

Předpověď na středu 5.6.2019

Citlivost

Ve středu budeme mnohem víc v pohybu než jindy, události se budou jen míhat, stíhat budeme, ale často jen tak tak…Nic pevného a stabilního se dnes čekat asi nedá. Ale my dnes změny vítáme, i když budeme stále ve spěchu. V tom, co chceme, máme jasno. Ale i ve shonu budeme rádi svými pány a budeme potřebovat prostor (např. stihnu to udělat, ale nemluvte na mne a nic po mě nechtějte). Pak nás potěší úspěch a ocenění. Jsme ochotni riskovat. Zajímají nás nové věci a jak fungují. Problémem může být nesoustředěnost a povrchnost v tom, co děláme. Je třeba víc trpělivosti. Problém mohou být naše nervy, přecitlivělost, když nestíháme a vnitřní napětí.

Partnerství, vztahy: ve vztazích se dá očekávat větší nedůtklivost a náladovost, obzvlášť pak, když se nedaří třeba v práci. V rozčilení můžeme být hrubí a podráždění. Problém je, že protějšek většinou dnes přesně ví, kam se trefit, zná naše slabá místa. Pozor dnes na nestálost, přelétavost, někdy i záludnost.

Zdraví: oslabení energie v oblasti trávení – žaludek, veškeré sliznice, prsa, ženské orgány. Odlehčete stravu, nepijte alkohol.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc začíná dorůstat.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂