Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 4.6.2019

Větrné mlýny

V úterý nás bude hodně uklidňovat, když bude vše klapat tak, jak má. Věci si dokážeme dobře zorganizovat. Těšit nás bude pracovat v kolektivu nebo pomáhat druhým. Umíme dohlédnout daleko a v širších souvislostech. Síly bude dost, jen se chce na věci soustředit, zaměřit se na to, co děláme. Umíme zabrat, tvrdě pracovat, abychom dosáhli stability a jistot. Den bude svádět k racionálnímu myšlení, mozek bude ubíjet intuici, což není v pořádku. Zkuste se víc na věci a lidi, události, naciťovat. Většina lidí bude mít dnes snahu nenechat opustit peníze svou peněženku, ani konto. Žádnou možnost na něčem vydělat nebo si přivydělat, nenecháme bez povšimnutí. Dost věcí si dnes můžeme brát osobně a bojovat proti nim, ale je to boj s větrnými mlýny.

Partnerství, vztahy: trvalý partnerský vztah a pocit zázemí a bezpečí dnes potřebujeme ze všeho nejvíc, protože je to náš odrazový můstek. Kdo rodinu nebo partnera nemá, alespoň si udělá doma útulno.

Zdraví: oslabení energie v oblasti rukou, paží, ramenou a dýchání. Proto v těchto dnes vadí průvan víc, než jindy. Nepřehánějte to ani s klimatizací, protože se pak tělo těžko vyrovnává s teplotními rozdíly, když se octnete z klimatizovaných prostor najednou venku na horku.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po novoluní.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂