Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 16.5.2019

Líná ústa…

Pro mnoho z nás je velmi těžké, když se dostaneme do složité životní situace, požádat o pomoc. Ať z falešné hrdosti, pýchy, přeceňování se, po starost o to, že bychom svými problémy zatížili druhé, možná také pošramotili svou image. Přesně tak to ale při potížích musíte udělat, pokud chcete pokročit dál, zlepšit si život. Přátelé, kamarádi, příbuzní a rodina jsou od toho, abychom si vzájemně pomáhali (tedy jestli nejste příliš “potřební” permanentně a druhým se vám pomáhat na oplátku nechce). Každý se může dostat do problémů nebo toho všeho na něj může být moc. Stačí jenom požádat, jak se říká v jadrném českém přísloví: “Líná huba, holé neštěstí…” Nejdůležitější pomoc, jakou můžete dostat, je od Vesmíru (Zdroje, Síly, Boha…). Požádejte a bude vám dáno. Není proč se bát. Jste v bezpečí…

Partnerství, vztahy: dnes potřebujeme silného partnera, o kterého se můžeme opřít. Ten, kdo protějšek nemá, by se měl opřít o rodinu, přátele.

Zdraví: oslabení energie stále ještě v oblasti ledvin, močovodů, močového měchýře.  Zkuste čaj ze zlatobýlu, ten  na tuto oblast těla dobře působí.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce klidné, Měsíc dorůstá, blížíme se k úplňku

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂