Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 13.5.2019

Zrcadlo

Pondělí nám bude nastavovat náš odraz na ploše zrcadla…Dnes je třeba počítat, že vše, co vzejde z naší mysli, našich slov a činů, se k nám odrazí zpět jako obraz v zrcadle. Realita, kterou prožíváte, je vytvářena tím, jak se cítíte a o čem přemýšlíte. Vaše vnitřní pocity a myšlenky pomáhají vytvářet svět kolem vás. Říkáte, že je vše “na houby” a taky se tak cítíte? Prosím, Vesmír to zařídí, abyste se tak měli proč cítit. Jste veselí a dokážete se dívat na věci s nadhledem? Pak se na vás ostatní budou dívat také tak. Vážíte si sami sebe, máte se rádi? Pak to můžete čekat i od druhých lidí. Vše, co vysíláme ven, se stává naší realitou. Zkuste to!

Partnerství, vztahy:  jestli tvrdíte, že muži  jsou na nic, hloupí, hrubí, vypočítaví, neschopní, co se bude dít (pánové si dají do opačné polohy)? Pak budete pořád takové potkávat. Pozor dnes na sobeckost a zahleděnost sami do sebe.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Panny, proto je oslabená celá oblast trávení, hlavně pak střeva a konečník. Jezte dostatek vlákniny, aby jejich sliznice byly v pořádku.

Astrometeo: stále ještě je porušené geomagnetické pole Země, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂