Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 15.4.2019

Krása

V pondělí nás víc než jindy bude zajímat naše vizáž, krása, umění. Jestli dnes někam jdete, kde záleží na prvním dojmu, pak se snažte o to vypadat co nejlépe, aneb šaty dnes opravdu dělají člověka. Ale nejen to, budeme mít snahu si co nejvíc zkrášlit i prostředí kolem sebe, zabývat se uměním, možná si zakoupit nějaké umělecké dílo, šperk, možná půjdeme na koncert, výstavu, sami něco vytvoříme, apod.  Také estetičtí chirurgové dnes budou mít větší žně. Budeme víc citliví, vnímaví a nezávislí.  Ale nijak rozplizlí a unylí,  naopak nám vzroste i kuráž, odvaha, hrdost.  Pracovat je pro nás dnes radost. K ostatním jsme starostliví a laskaví.  Větší měrou nás přitahuje luxus a popularita. Možná budeme víc pracovat, abychom si mohli opatřit lepší a přepychovější věci. Vadit nám dnes bude stres. Pozor si dámě při utrácení, abychom si další den nervali vlasy, že jsme přečerpali kreditní kartu…Jestli dnes přijmeme nějaké závazky, budeme chtít udělat větší změny, v něčem přidat, pak je třeba popřemýšlet, jestli je to opravdu reálné a jestli to budeme zvládat.

Partnerství, vztahy: rodina a přátelé jsou pro nás dnes vším. Dnes nás obzvlášť potěší, když se můžeme setkat s rodinou, přáteli, příbuznými. Jsme  družní a vtipní.  Je třeba být v klidu, nerozčilovat se, nehádat se a nevytvářet žádné extrémní situace. Snažte se dnes vypadat dobře i doma, otrhané tepláky a pokecaná mikina dnes nejsou to pravé…

Zdraví: stále ještě je oslabený kardiovaskulární sytém, takže srdce, cévy, tlak. Nerozrušovat a nepřetěžovat se. Zpomalte, je teprve pondělí.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂