Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 14.4.2019

Elán

Neděle nám vlije elán a svěžest do žil, budeme vesele vstávat a celý den budeme velmi aktivní, stihneme vše, co si naplánujeme. Jestli nás dnes čeká nějaké práce, zvládneme ji jak nejlíp to půjde. Kdyby šlo o obchodování nebo podnikání, na to je dnes také dobrý den. K ostatním se budeme chovat ohleduplně, pozorně a budeme spolehliví a dochvilní. Důležité jsou změny, nové příležitosti, cestování, pohyb, akce. Asi budeme rychleji než jindy myslet i mluvit. Příležitosti si dnes nenecháme utéct a co půjde, využijeme. Vadit nám bude, kdyby nám ostatní radili (a ještě když o tom nebudou mít ani páru, tak to bude nejhorší varianta). Čemu je třeba věnovat pozornost: když začněme práci, měli bychom jí také dokončit. Když nastanou někde problémy, neutečeme hned z boje a nebudeme zbabělci.  No a poslední – pozor na zbrklost, dělání věcí bez přemýšlení, ale i bez použití intuice.

Partnerství, vztahy: pro druhé jsme přitažliví a v partnerství přizpůsobiví. Vadit druhým by mohlo, kdybychom chtěli příliš dodržovat staré a nefunkční zvyky, zaběhlé věci. Při výběru přátel nebo partnerů je dnes třeba zvýšené opatrnosti, mohli byste narazit na “hochštaplery”.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Lva, oslabené je tedy srdce, krevní tlak a oběh. Pijte čaj z gingo biloby, ten těmto oblastem prospívá.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂