Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 13.4.2019

Černá nebo bílá

V sobotu bychom se měli probudit vesele, protože je víkend, ale přestože nám nic nechybí, může se dostavit pocit jakési rozmrzelosti, nespokojenosti, jak sami se  sebou, tak se vším. Pak bude dobré si sestavit na dnešek plán a snažit se ho dodržet, pak se můžeme cítit o mnoho lépe, než když budeme bloudit od ničeho k ničemu,  “kyselo bude moc kyselé” a my budeme podléhat svým náladám. Také bude dobré naslouchat druhým a mít víc trpělivosti, být diplomat, protože nás to bude svádět spíš k výbuchům hněvu nebo zlosti. Určitě se dnes vyhýbejte rutině a jednotvárnosti, i kdyby jste jen ty obvyklé věci dělali jinak nebo v jiném časovém sledu. Pozor dnes na hádavost, vyprovokování scén a příliš vyhraněné názory. U lidí, kteří jsou na něčem závislí (alkohol, drogy, léky, jídlo, partner, sex,  nakupování, automaty), očekávejte dnes “absťáky”.

Partnerství, vztahy: dnes partnera buď milujeme nebo nenávidíme, je to dost černobílé. Snažte se udržet doma klid a pohodu. Neurážejte se hned a nebuďte nedůtkliví.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Lva, oslabené je tudíž srdce, cévy a krevní tlak. Nerozčilujte se zbytečně, nepřetěžujte se fyzicky ani psychicky. Dostatečně pijte vodu a naopak, alkohol zcela vynechte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂