Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 12.4.2019

Radost ze života

Pátek přinese jakési osvěžení, očistu, radost ze života. Budeme veselí, nezávislí a rychle chápající. Můžeme poletovat mezi mnoha pracemi, úkoly a všechno stíhat. K tomu ještě třeba organizovat práci druhým. Chápeme rychle a rychle se orientujeme ve vzniklých situacích. Jsme cílevědomí a pružní, dokážeme se rychle přizpůsobit. Rádi dnes po práci půjdeme do společnosti nebo pozveme návštěvu k sobě a třeba něco dobrého uvaříme. Potřebujeme, aby vše dnes šlo jako na drátkách, nikde nebyl větší zádrhel, pak budeme spokojení. Jestli jsme z něčeho v napětí nebo musíme potlačovat nějaké emoce, bude dobré přetlak nějak odbourat – fyzickou prací, sportem, uměleckou činností, jinak hrozí výbuch. Spoléhejte dnes hlavně na sebe.

Partnerství, vztahy: chválit, chválit a chválit. O tom bude dnešek a tak udržíte doma klid a mír. Chraňte si své soukromí. Dnes potřebujeme nekomplikovaný vztah. I v dobrém partnerství se dnes můžeme cítit osamělí. U nových vztahů – nehledejte chyby jen v druhých…

Zdraví: Měsíc prochází znamením Raka, oslabené je trávení a všechny sliznice, ženské orgány. Odlehčete stravu a nepijte alkohol.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂