Předpověď na středu

Předpověď na středu 10.4.2019

Maršálská hůl

Středa v nás vzbudí  pocity houževnatosti, vytrvalosti a hlavně ctižádosti. Náš charakter posílí a budeme mít chuť překonávat překážky. Emocionálně budeme velmi silní a o sobě budeme mít vysoké mínění, pocit vyjímečnosti. K tomu se připojí nezávislost, soběstačnost a velká chuť dnešní bitvy vyhrát, jak se říká: “Každý voják nosí v torbě maršálskou hůl”. Náladám nepodléháme. Je dobré se ale nezaměřovat na jeden velký cíl a hrát vabank, ale mít rozehráno více partií, mít více plánů, záložní plán, atd…Pozor je třeba dávat na zneužívání moci, myšlenky, že za peníze se může všechno, musí být rovnováha v braní a dávání. Peníze a majetek nemusí přinést ani klid, ani uspokojení, když tím třeba poškodíme někoho jiného. Dnes je třeba hlídat si své soukromí a co se týče osobních věcí, být spíše uzavření.

Partnerství, vztahy: ve vztazích můžeme být dnes tvrdohlaví, zarputilí, se snahou prosazovat si svoje zájmy. Nehádejte se a nedávejte najevo svou nadřazenost. Neztrácejte ze zřetele slušnost a úctu k protějšku a k rodině.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, proto jsou citlivější ruce, ramena a dýchání. Zlepšete držení těla, zlepšíte dýchání.

Astrometeo: je porušené geomagnetické pole Země, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂