Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 9.4.2019

Rozvážnost

Úterý s sebou přinese větší citlivost a spolehlivost. Než se přimějeme k nějaké akci, než někomu odpovíme, budeme o tom důkladně přemýšlet. Budeme přátelští vůči druhým a víc vážní a serióznější. O vtipech budeme taky přemýšlet, než pochopíme pointu. Budeme otevření, upřímní a nebojácní. Dokážeme vynaložit hodně energie k získání obdivu a sympatií ostatních. Pocty a sláva nás budou těšit, ale máme pocit, že si je musíme zasloužit. Okolí si o nás může myslet, že jsme příliš velcí perfekcionisté, až hnidopichové. Víc se budeme zajímat o věci mezi nebem a zemí, o duchovno, filosofii, záhady, apod.  Dobrý den na meditace. Na co dávat pozor: nenechte se využívat a zneužívat svým okolím, stanovte si hranice a hlavně se nenechte přesvědčit, že byste něco měli udělat, protože je to podle druhých správné nebo morální.

Partnerství, vztahy: nic neodkládáme a všechno řešíme hned, věříme, že rychlé řešení je to nejlepší. Doma pozor na netolerantnost a úzkoprsost, kvůli tomu mohou být neshody a také kvůli snobismu. Vyvarujte se ironických poznámek.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, oslabena je tedy oblast dýchání, ramen a rukou. Pohyb a hluboké dýchání dokáží udržet tělo v dobré kondici.

Astrometeo: je porušené geomagnetické pole Země, Slunce v klidu, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂