Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 8.4.2019

Zlatá rybka

V pondělí nás bude nejvíce zajímat práce a odměna za ní, finance a celkově materiální zabezpečení, hmotné statky, peníze, nemovitosti, atd…Velmi často se pod takovými energiemi musíme o něčem rozhodovat. Důležité bude propojit rozum i intuici, nenechat všechno jen na rozumu. Práci bereme vážně a i když by měly být překážky, jsme odhodláni je zdolat a uspět. Odměna, peníze, postavení, moc, sláva, to vše bude dnes hrát hlavní roli.  Nejlépe bychom potřebovali zlatou rybku. Důležitá je přizpůsobivost. Křivdy, kterých by se nám dnes dostalo, nezapomínáme. Smysl pro humor a žerty dnes nebude příliš nikdo chápat. Důležitá je dnes rovnováha ve všem a umět se včas rozhodnout. Když se dostatečně rychle nerozhodneme v zásadních věcech, budeme nespokojení se všemi a se vším, hlavně pak se sebou. Ještě připomínka – o “fair play” dnešek není, počítejte s tím, že ostatní mohou lhát, podvádět, klamat, obcházet pravidla.

Partnerství, vztahy: toužíme po harmonii ve vztahu a spokojenosti doma. Víc než jindy potřebujeme zázemí, stabilitu v práci, jistoty. U začínajících vztahů snaha o dobře zajištěného partnera bude dnešní prioritou.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Býka, oslabený bude krk, mandle, štítná žláza a krční páteř. Kroužením hlavy procvičte krk.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂