Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 7.4.2019

Ponorka

V neděli budeme potřebovat pohyb, změny, budeme rádi, když budeme moci cestovat nebo alespoň někam jít. Určitě budeme chtít zažít nějaké dobrodružství a budeme potřebovat hodně prostoru a svobody. Všechno si chceme vyzkoušet na vlastní kůži. Jsme víc přístupní novým věcem, změnám, nápadům, plánům. Rutina a nuda,  zajeté koleje – “ponorka”, nás dnes budou velmi skličovat. To samé  platí o pravidlech, nařízeních a omezeních. Rádi zariskujeme. Je dobré nepodléhat bezhlavě okamžitým nápadům, dokončit věci, co jsme začali, nebýt nervózní a neklidní. Když si postavíme hlavu, nikdo nás k ničemu nedonutí. Imponovat nám dnes budou lidé, kteří to někam dotáhli. Špatně budeme snášet hlupáky, pokrytce a nepoctivost.

Partnerství, vztahy: pro opačné pohlaví jsme dnes přitažlivější než jindy, bude to jiskřit, a to i v trvalých vztazích. Pozor jen na naivitu směrem k protějšku. Nic s partnerem neřešte, jestli jste pili alkohol, nechte to na jiný den, mrzelo by vás to.

Zdraví: oslabená je oblast krku, štítné žlázy, hlasivek a mandlí. Při bolestech v krku kloktejte Vincentku nebo odvar ze šalvěje. Pozor dnes na alkohol.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂