Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 15.3.2019

Krása

V pátek budeme víc citliví, vnímaví, se snahou naslouchat a pomáhat. Ale to nic neubere na kuráži a odvaze, hrdosti a pracovitosti. S okolím se dobře dokážeme domluvit a budeme i vtipní. Zajímat nás bude nejvíc ze všeho krása a harmonie nás i všeho kolem, takže třeba i jak kdo vypadá, jak je upravený. Výdělek budou mít dnes všechny obory, které se krásou jako takovou zabývají – vizážisté, módní návrháři, kosmetika, kadeřníci, designéři, umělci, apod. Krásu dokážeme ocenit. Budeme se hodně zabývat tím, jak si vylepšit a udělat krásné okolí, i sebe sama.Proto nás bude také zajímat majetek a líbit se nám bude přepych. Pamatujte, že dnes opravdu šaty dělají člověka.  Na co dávat pozor – na workoholismus, snahu o zisk nebo výhody za každou cenu. Na velké utrácení. Závazky, které si dnes vezmete na bedra, by měly být reálné, nemějte velké oči.

Partnerství, vztahy: budeme k sobě starostliví a laskaví. Rodina je pro nás dnes na prvním místě. Své soukromí dnes žárlivě střežíme. U nových vztahů možná narazíme na někoho, kdo příliš miluje volnost a nevázaný život.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Raka, proto bude citlivější žaludek, trávení a také všechny sliznice a prsa. Alkohol a těžká jídla by bylo lépe dnes vynechat.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂