Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 14.3.2019

Smělost

Čtvrtek v nás bude probouzet větší touhu po  bezpečí a zázemí, od kterého se můžeme odrazit a stát si pevně na svých nohách. Pracovat nám dnes nebude dělat problém a peníze vydělat dovedeme. V podnikání a obchodování jsme dobří. Důležité je hledat stále nové podněty v tom, čím se zabýváme. Pustit se dnes můžeme i do větších podniků nebo plánů. Rychle myslíme i mluvíme. Příležitostí, které se nabízejí, chceme dnes maximálně využít. Vadit nám dnes budou nevyžádané rady. Snažíme se dodržovat staré zvyky a návyky, i když třeba už nejsou plně funkční. Pozor je třeba dávat na vznětlivost, impulzivnost. Při potížích není třeba hned zmatkovat a hledat změny. Pohodlnost a lenost může dnes znamenat propasení příležitostí.

Partnerství, vztahy: nevymýšlejte a nepřivolávejte druhým problémy, ani sobě. Nepodceňujte se. Při výběru přátel a seznamování se dnes, je třeba velké opatrnosti.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, proto je citlivější oblast plic, dýchání a rukou. Zkuste si, jestli správně dýcháte ve spodní, střední i horní části plic.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂