Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 12.3.2019

Směr

Dnes je sv. Řehoře, čápi jsou na cestě k nám. Co úterý přinese – vzbudíme se veselí, rychle chápající, čilí jako rybičky. Nebude nám chybět činorodost a rychlé myšlení, dávání si věcí do správných souvislostí. Dnes dokážeme vyniknout prakticky v čemkoliv. Dobrá bude cílevědomost, zaměřit se na věci, které je potřeba udělat, co jsme si naplánovali nebo potřebujeme splnit. Rádi dnes budeme v kruhu přátel nebo známých, když to půjde, uděláme nějakou oslavu nebo přátelům něco uvaříme.  Cestování a poznávání nových věcí nám také udělá radost. Umíme  se lehce přizpůsobit. Dokážeme druhým dobře říct, co chceme a potřebujeme, ba to přímo okecat. Pozor je třeba dávat na své soukromí, nebuďte příliš otevření, mohli byste na to doplatit. Naštvat vás dnes dokáže, když vám někdo bude říkat, že na něco nestačíte nebo že to  nedokážete. Ve zmatcích a chaosu je třeba se rychle a v klidu zorientovat a nezmatkovat.

Partnerství, vztahy: vzroste smysl  pro rodinu. Dnes potřebujeme nekomplikovaného partnera i vztah. Prudké emoce nechte na jindy. Víc než seznamování se dnes potěší různé malé oslavy, posezení s přáteli.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Býka, proto je citlivější krk, štítná žláza, hlasivky, mandle a hltan. Neprochladněte na krk.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂