Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 10.3.2019

V neděli už po probuzení bychom se měli cítit silní, pevní, hlavně co se emocí týče. Budeme asi víc nezávislí, soběstační a hrdí. Práce půjde od ruky, ale zejména ta duševní, fyzická trochu obtížněji. Budeme si doplňovat naše znalosti, informace, které potřebujeme.  Máme snahu si zlepšit život tím, že budeme pracovat na sobě samém. Dnes potřebujeme přátele, dobré mezilidské vztahy. V takových energiích, jako jsou ty dnešní, může dojít k nečekaným změnám v životě a často také k příchodu peněz, i nezvyklým  způsobem. Je třeba naslouchat druhým a budovat si sebevědomí. Pozor na přílišný pesimismus a velkou strohost a odměřenost k druhým. Na druhé pak můžeme působit ledově a  nepřístupně.

Partnerství, vztahy: není dobré se dlouhodobě soustředit jen na partnerství nebo jeden přátelský vztah, snažte se být víc otevření, neztrácejte přehled o ostatních. Určitě dnes nebuďte sami doma, i když jste single. Najděte si s partnerem společné cíle a zájmy.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Býka, proto bude citlivější krk, štítná žláza, mandle, hrtan, hlasivky.  Snažte se na tuto oblast neprochladnout.

Astrometeo: Měsíc dorůstá, jinak všude klidno.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂