Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 9.3.2019

Rozvážnost

Den trochu přibrzdí a zklidní každodenní spěch. Přinese do našeho chování víc uvážlivosti, spolehlivosti, vážnosti a důstojnosti. Jsme víc přátelští v chování ke druhým. Otevřenost, upřímnost, nezávislost, o tom bude náš dnešek. Nic nebudeme odkládat a všechno se budeme snažit vyřešit hned, protože věříme, že tak je to  nejlepší. Někdy ale všechno příliš pitváme, zbytečně pátráme a utápíme se v detailech, spojujeme si dohromady věci, které nemají nic společného. Velké a důležité skutečnosti nám potom, díky našemu hnidopišství, mohou utéci. Víc budeme perfekcionisté, což může naše okolí malinko dohánět k šílenství. Zajímat nás bude duchovno, filosofie, alternativní směry. Svému okolí dokážeme odpouštět a můžeme mít ke slabostem druhých příliš měkké srdce, až se nechat využívat. Pozor dnes na snobismus a jízlivost.

Partnerství, vztahy: jsme citlivější a zranitelnější než jindy. Než něco doma řekneme, dnes o tom bude třeba předem přemýšlet. Doma dokážeme čelit i nepříznivým okolnostem, pokud cítíme podporu partnera. Pozor na prchlivost, impulzivnost a je třeba si uvědomit, že to, co řekneme, už se nedá vzít zpět. U nových vztahů nás bude nejvíc zajímat, jestli má protějšek stejné nebo podobné zájmy.

Zdraví: oslabena je stále hlava a všechny orgány v ní, protože Měsíc prochází znamením Berana. Dostatečně pijte, předejdete migréně.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂