Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 7.3.2019

Zkušenost

Energie čtvrtka v nás vzbudí aktivisty. Víc se budeme zajímat o životní prostředí, alternativní medicínu, věci mezi nebem a zemí. Máme touhu pomáhat druhým. Vidíme dál než jindy a v širších souvislostech. Ostatní nás mohou inspirovat, podporovat, dodávat nám sílu. Dnešní výzvy bereme vážně, asi nás i posunou výš. Vzniklé situace dokážeme rychle rozebrat a vyhodnotit. Planě mluvit o ničem nás dnes nebaví. Máme snahu si vyzkoušet všechno na vlastní kůži, i když nás okolí varuje. Rady  a obzvlášť ty nevyžádané, nás dnes dráždí. Špatně nám půjde snášet hlupáky, lháře, pokrytce, nepoctivost. Rádi máme s někým tajemství, tajnosti. Nic, co by se dnes mělo dít, nezpomalujte ani nezrychlujte, dejte věcem volný průběh.  Pozor na unáhlenost, dělání věcí bez přemýšlení, nedělejte intriky. Neplýtvejte zbytečně energií a časem, pokud si nejste jisti výsledky.

Partnerství, vztahy: pozor dnes na naivitu ve vztazích, vyslechněte a realisticky vnímejte partnera. Oceňte, co pro rodinu dělá. Dnes opatrně s alkoholem a drogami, mohli byste si rozvrátit vztah.

Zdraví: oslabení energie v oblasti chodidel, prstů u nohou a hormonální činnosti. Noste kvalitní pohodlné boty. Dobrý den na reflexní masáže chodidel.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po novoluní.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂