Předpověď na středu

Předpověď na středu 13.2.2019

Rozhodnutí

Vlažné a rozměklé energie středy budou mít na svědomí naše nevyhraněné chování, neochotu nebo neschopnost se pro něco nadchnout nebo rozhodnout. Chvíli se přikláníme k jednomu řešení, chvíli zase k něčemu naprosto jinému a jsme neschopní se rozhodnout, co opravdu chceme. Věci vidíme jen povrchově, nedokážeme proniknout do hloubky. Možná se ve věcech také dostatečně neangažujeme, čekáme, až nám někdo pomůže, pobídne vás. Možná máme na vybranou, máme možnost navíc, ale raději bychom jí neměli, neměli volbu. Jestli nemusíte záležitosti rozhodovat dnes, zachovejte neutralitu a dejte si odstup, možná věci uvidíte za několik dnů zcela jinak.

Partnerství, vztahy: city jsou vlažné, k partnerovi nechováme přílišnou důvěru, nejsme schopni si říct o to, co dnes od protějšku chceme. Žádná zásadní rozhodnutí dnes asi nepadnou. U nových vztahů nejsme příliš schopni se nechat okouzlit.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Blíženců, citlivější je tedy oblast dýchání, ramen, paží, rukou. Správné dýchání prodlužuje a zkvalitňuje život.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂