Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 12.2.2019

Moje pravda

Silné energie úterka nám vlijí do žil odvahu a aktivitu, chuť využít vlastní dovednosti. Myšlenek, které nám budou probíhat hlavou bude velké hejno, bude třeba si udělat přehled a jít k podstatě věcí, které dnes potřebujeme udělat a stihnout. Jsme schopni se správně a rozumně rozhodnout a odhodláni dotáhnout věci do konce. Máme přehled a předvídáme, umíme se kontrolovat, řešit věci rozumem. Umíme si říct o to, co chceme nebo potřebujeme. V práci prokážeme svou odbornost, chytrost. Možná přijdeme na nové postupy, zlepšíme a zrychlíme si práci. Některé věci, které by jinak mohly skvěle dopadnout, nám může kazit naše tvrdohlavost, umíněnost, hádavost, soupeření, nevyslechnutí rad ostatních a chození do extrémů…

Partnerství, vztahy: ač v práci duchaplní a plni šarmu, doma nám moc nepůjde projevovat lásku, soucit nebo empatii. Ale když už nic, tak budeme spolehliví  a moudří a duchaplní. Držíme si ale dost odstup, pořád se kontrolujeme rozumem. U nových vztahů velká zvědavost, jen dejte pozor, ať nejste indiskrétní.

Zdraví: oslabení energií v oblasti krku, šíje, štítné žlázy, mandlí, hlasivek. Při bolesti v krku nebo laryngitidě kloktejte Vincentku. Držte krk v teple.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂