Předpověď na pondělí 11.2.2019

Předpověď na pondělí 11.2.2019

Stůj pevně

Pondělí po nás bude žádat jasné vnímání, rozlišování a dravý chladný rozum, rychlé reakce. Měli bychom si udělat jasno, uvědomit si, jak a kde přesně stojíme a jak jsme silní. Rozhodovat bychom se měli cílevědomě, posuzovat věci spravedlivě, při hádkách se snažit jednat otevřeně, čestně a spravedlivě. Snažit se posuzovat věci střízlivě, mít správný odhad a nadhled. Počítejte ale, že druhá strana nemusí udržet své emoce na uzdě a můžete se dočkat agrese, konfliktů, nenávisti a nepřátelství. Pokud si přitom zachováte chladnou hlavu, budete to vy, kdo vyhraje. Hádkami se ale taky může vyvětrat nedýchatelné ovzduší, jak v práci, tak doma. Možná si budete muset udělat pořádek v sobě, když ne sami, budete k tomu okolnostmi dotlačeni. Můžete díky tomu přijít na nějaká originální řešení.

Partnerství, vztahy: V partnerství si dnes můžeme vyjasňovat některé věci, stanovovat si víc role a pozice. Rozhodnutí dnes udělaná budou střízlivá, rozhovory upřímné, někdy až bolestivě. Můžeme ztratit iluze. City a pocity jsou dnes na nule.

Zdraví: oslabení energie v oblasti krku, šíje, štítné žlázy, hlasivek, mandlí, a to protože Měsíc prochází znamením Berana. Neprochladněte na krk, noste šálu.

Astrometeo: všude klidno, měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂