Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 7.2.2019

Ukaž drápy

Čtvrtek bude dnem, který nám dodá přebytek energie, odvahu a statečnost, rozhodnost a nebojácnost. Toužíme toho hodně stihnout, jednat, nesedět. V něčem se angažovat. K překonání překážek využijeme svou osobní moc, sílu i charisma. Přijímáme své city a pocity a umíme je řídit. Dokonale vládneme sami sobě. Víme přesně, co dělat a co nedělat. Jsme fyzicky v pořádku, silní a sebevědomí. Umíme využívat situace ve svůj prospěch, jsme schopni čelit nepříznivým okolnostem, překážkám i komplikacím.  Víme, kde máme slabiny a umíme je ovládat. Je ale třeba zvážit, zda na něco příliš netlačíme, jak u sebe, tak na druhé, mohli bychom se pak dočkat pravého opaku svého snažení. Ale v případě, že na nás někdo bude útočit, k něčemu, co nechceme, nás nutit nebo zkoušet, kam až může zajít, vyceníme dnes své drápy, případně i zuby…

Partnerství, vztahy: dnes vládne až živočišná přitažlivost, a to jak v trvalých vztazích, tak celkově. Zvyšuje se vášnivost, náruživost, temperament, touha po fyzickém kontaktu. Pozor ať nepodlehnete někde, kde by to mělo katastrofické důsledky. Nepřistupujte na žádné hry a sexuální výstřelky. U seznamování se jde dnes čistě o fyzično.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Ryb, je citlivější trávení, chodidla, prsty u nohou a lymfa. Udělejte si bylinkovou koupel nohou – nejvhodnější je šalvěj nebo dubová kůra.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂