Předpověď na středu

Předpověď na středu 6.2.2019

Vedlejší kolej

Středa, skoro podobně jako úterý, má energii menší pohyblivosti událostí  a klidu, často nuceného.  Nemusíme si s událostmi moc vědět rady, případně se můžeme cítit ve slepé uličce, ze které hned nevíme, jak ven. Věci se většinou zastaví, přešlapují na místě a tento stav můžeme cítit jako tísnivý, nepříjemný, zatěžující, deprimující. Život jako kdyby se zastavil a my nevíme, co dělat, nebo toho ani nejsme schopni, situaci hned vyřešit je nemožné. Díky tomu se můžeme cítit zbyteční, neužiteční, mimo hlavní děj a události, odsunuti na vedlejší koleji. Možná to chce jen změnit pohled na svět a změnit životní směr, je ale dost možné, že toho nejsme schopni, protože nechceme jít úplně vlastní cestou a lpíme na falešných jistotách nebo ze strachu, že se okolí naštve, když si půjdeme po svém, vlastním směrem.

Partnerství, vztahy: zabřednutí do nepříjemné situace a bezvýsledná snaha se z ní dostat, problematické vztahy. Můžeme se cítit partnerovi vydaní na milost a nemilost. Když něco nefunguje, byl by asi dobrý nový pohled na vztah a sebe v něm. při problémech v partnerství dnes může dojít k rozchodu.

Zdraví: je oslabené trávení, hlavně oblast žaludku a chodila a prsty u nohou, lymfa. prospěje krátká procházka v dobrých botách.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂