Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 5.2.2019

Trochu zamrzlo

Úterní situace působí dojmem, že se chce přizpůsobit počasí venku. Vše je zamrzlé, zatuhlé, zasněžené, jen pomalu a obtížně fungující. Může se komplikovat doprava a věci, o nichž jsme se domnívali, že půjdou zcela lehce. Dnes není vhodná doba dělat zásadní rozhodnutí, změny v životě, vlastně cokoliv řešit. Když už byste k tomu byli okolnostmi donuceni, dívejte se na vše rozumem, ne city a emocemi. Buďte spíše skeptičtí. Je dobré si dát přestávku v jednáních. I přes všechny naše snahy o zlepšení, může vše zůstat, tak jak je. Ve sporech si obě strany budou stát na svém a nedojde k vyřešení, možná jen ke klidu zbraní. Dnes nejsme schopni vidět dál, plánovat budoucnost. Plňte si své povinnosti, případně odpočívejte a počkejte na lepší den.

Partnerství, vztahy: v oblasti citů a pocitů velká rozkolísanost, protějšek asi neplní naše očekávání, navíc mu moc nevěříme, máme pochybnosti. Je třeba se zklidnit a nic zásadního nepodnikat. Vyčkat. Nedohadovat se, nic neřešit, nerozhodovat se.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Vodnáře, citlivější jsou nohy od kolen dolů, křečové žíly, atd. prospěje mít nohy nahoře, krátká procházka, pohyb, sprchování nohou střídavě teplou a studenou vodou.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc byl včera v novu.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂