Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 4.2.2019

Skoro jarní tání

Pondělí přináší  tentokrát energie novoluní, což je komplikovanější sestava. Můžeme mít více pocity starostí, stresu, sklíčenosti, i větší míru pesimismu, než jindy.  V práci i v dopravě se vše může zkomplikovat. Studenti mohou mít obavy ze zkoušek. Můžeme být posedlí přáním,  cílem, který je nerealizovatelný, nesplnitelný.  Někdo v nás může vzbuzovat pocity viny nebo se můžeme v duchu obviňovat sami. Když nám věci nevychází hladce, můžeme “maličko” zuřit, být protivní až agresivní na okolí.  Je třeba brát věci tak, že energie novoluní je tentokrát poměrně těžká a může mít vliv na to, jak se cítíme, počasí také.  Berme věci z lepší stránky a přestaňme strašit sami sebe. Uděláme něco pro to, abychom si zvedli náladu, třeba budeme myslet na jaro, za chvíli je tu tání a sněženky a pak už bude veseleji.

Partnerství, vztahy: i v této oblasti se můžeme něčím trápit, cítit se opuštěně i v dobrém vztahu. Nemusíme chtít protějšku něco odpustit, dnes se asi ani na ničem nedohodneme. Můžeme mít pochyby sami o sobě, o vztahu, trápit se. Dnes se určitě nehádejte, nic si “nevyjasňujte”, nerýpejte, tentokrát by partner mohl vzít věc vážně a opravdu odejít. Seznamovat se dnes nedoporučuji.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Vodnáře, citlivější je oblast nohou od kolen dolů, bérce, lýtka, křečové žíly…prospěje krátká procházka, odhazování sněhu, dát nohy nahoru, atd…

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je v novu.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂