Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 3.2.2019

Vyšlapané cesty

Velký význam pro nás v neděli budou mít životní jistoty a bezpečí. To si budeme snažit nějakým způsobem zabezpečit, buď financemi nebo svou obchodní zdatností, dobrými styky. Jsme klidnější, snažíme se, aby nás nic nerozházelo, abychom byli spolehliví, praktičtí a ochotní pomoci druhým. Máme smysl vidět věci také, jaké zrovna jsou, realisticky. Kdo bude dnes pracovat, podnikat, dočká se zisku. Využijte všechny své talenty, znalosti a dovednosti, abyste uspěli. Kromě toho dnes rostou sklony k požitkářství ve všech možných formách – jídlo, pití, luxusní věci, sex…nepřehnat. Celkově se držte dnes ve všem vyšlapaných cestiček a osvědčených postupů, buďte konzervativní. Nespěchejte na nic a netlačte. Vyhýbejte se osobám hrubým, prudkým, vzteklým, závistivým a těm, co se neustále zaměstnávají nedůležitými věcmi a drby.

Partnerství, vztahy: vztahy a city jsou trvalé, dá se ně spolehnout, ale hrozí sklon k majetnictví a žárlivosti. I tady dnes platí, že velký význam bude mít životní jistota, finance, majetek. U začínajících vztahů může protějšek hledět hlavně na to, jak jsme materiálně zabezpečení.

Zdraví: oslabená je stále pohyblivost, kostra, klouby, svaly a vazy. Dbejte na správné držení těla. Dobrý den na péči o vlasy a nehty.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc bude v pondělí v novu, tudíž jeho vliv už můžeme cítit.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂