Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 12.1.2018

Dělání

Sobota nám dodá hodně tvůrčí síly a kreativity. Budeme víc než jindy schopni využít svých schopností a dovedností a využít je ve prospěch svůj i všech ostatních. Budeme umět využít situace k dosažení svých cílů. Někdy i přes ovládání a manipulování s druhými, s věcmi a událostmi, ve svůj prospěch. Využijeme všechny možnosti a příležitosti. Všem ukážeme, co v nás dřímá. Umíme si říct o co chceme, i vyjádřit, kde nás tlačí bota. Kdo má dnes pocit, že se o něj z jakéhokoliv důvodu uchází lehká “depka”, není nic lehčího než začít něco dělat – cokoliv. Vydrhněte celý byt, přestavte nábytek, přehoďte pokoje, odházejte sníh z celého sídliště, zvedejte činky, štípejte dříví, upečte dort…cokoliv vám milo, jen nečinně neseďte a neužírejte se.

Partnerství, vztahy: pro protějšek jsme dnes víc přitažliví. Někoho můžeme silně fascinovat. Při řešení problémů jednejte aktivně nemlčte, komunikujte. Jeden z partnerů může využívat nějakou taktiku, aby dosáhl toho, co chce. U nových setkání, buďte aktivní, mluvte, zajímejte se, nemlčte.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Berana, proto bude oslabená energie v oblasti hlavy a všech orgánů v ní. Příliš se nerozčilujte a dostatečně pijte vodu, kvůli předejití migrénám.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je dorůstající.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂