Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 10.1.2019

Rozděl a panuj

Den má podobné energie jak den včerejší, trochu se přeceňujeme a chceme dosáhnout svého stůj co stůj. V práci na sebe klademe velké požadavky (nebo jsou na nás kladeny velké nároky) a máme pocit velké zodpovědnosti. problémem může být naše zaslepenost, zahlcení situací. Problémem je i to, že si chceme udělat všechno sami, protože to nikdo jiný neudělá lépe. Někdy je třeba nenadávat, nestresovat se, ale rozdělit si s ostatními úkoly, probrat to. I doma nemusí všechno dělat jeden člověk, pokud to tedy není profesionální hospodyně. Někdo přece může uvařit, někdo vyluxovat, někdo poskládat prádlo, nemusí to být žena, která všechno udělá a půjde spát v jednu v noci, zatímco partner se baví u počítače nebo s kamarády v hospodě.

Partnerství, vztahy: díky stresu možná nemáme skoro žádný čas na soukromý život. Nic spontánního asi dnes nejde čekat. Partneři mohou soupeřit, hrát mocenské hry. U nových vztahů si prověřte, zda partner nemá rozehráno více partií najednou.

Zdraví: Měsíc prochází Rybami, tudíž oslabena jsou chodidla a prsty u nohou, trávení a střeva. Noste pohodlné boty. Jestli se vám potí a jsou cítit nohy, udělejte si koupel chodidel v odvaru ze šalvěje.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂