Předpověď na středu

Předpověď na středu 9.1.2019

Neklidné vody

Je pár dnů po Vánocích a my zase už máme trochu pocit, že se řítíme do rutiny a stresu. Neumíme pustit se minulosti a dívat se jen do budoucnosti. Nejsme schopni pustit starosti, začínáme tak trochu myslet negativně, malovat si temné scénáře. Jestli jsme se octli v nějaké komplikovanější situaci, nemáme sílu se z ní rychle vymotat, máme pocit, že situace je patová. Nechce se nám příliš se dívat realitě do očí. Nejraději bychom se octli někde úplně jinde, možná i bez lidí ze svého okolí. Ještě chvíli je třeba počítat s tím, že vody budou divočejší a budeme muset držet kurz. Jestli jste na dnešek plánovali nějakou cestu, může být zrušená nebo odložená. Někdo se dnes může vrátit z dlouhodobého pobytu nebo natrvalo z ciziny.

Partnerství, vztahy:  někteří z nás se mohou vzdát starého vztahu ve prospěch nového. Trvalá partnerství jsou chladnější a málo emocionální, i v tělesné rovině nepůjde příliš dobře se k sobě přiblížit. Jestli budeme muset řešit něco v partnerství obtížného, je lépe dnes používat chladný rozum a racionalitu. Partner může být dnes vzdálen (ať psychicky, či fyzicky, v horším případě obojí)

Zdraví: Měsíc stále prochází Vodnářem, takže i dnes budou oslabeny nohy od kolen dolů, mohou víc otékat, pobolívat. Prospěje krátká procházka, sprchování střídavě teplou a studenou vodou, zakončit vlažnou. Sprchujeme se vždy směrem k srdci.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂