Předpověď na úterý

Předpověď na úterý

Mrtvý brouk

Úterý už nenechá nikoho na pochybách, že nastávají po svátcích zase všední dny a nebude čas na oddych, budeme se muset vrhnout plnou parou do díla, vrátit se ke svým povinnostem. Jsme odpočatí a schopni se vypořádat se stresem. Pozor ale na neuvážené kroky, někdo může vaše snažení bojkotovat. Kdo má větší problémy v jakékoliv oblasti života (partnerství, mezilidské vztahy, finance), může mít snahu se stáhnout do dobrovolného exilu, izolovat se od ostatních, např. někam odjet, “hodit se marod”, vzít si dovolenou a vzdálit se, nutně jet na služební cestu, k rodičům, na kurz, apod…prostě dělat mrtvého brouka…Pak je dobré si vše srovnat v hlavě a odpočinout si, než začnete zase něco podnikat.

Partnerství, vztahy: dnes se můžeme víc uzavírat do sebe, cítit se odloučení, sami, i v dobrých partnerstvích. V problematických vztazích dnes nastává klid zbraní, konflikty jsou dočasně zmrazeny. Den není vhodný na seznamování se, snad jedině pro ty, kteří snesou partnerství “na dálku”.

Zdraví: Měsíc prochází znamením Vodnáře, oslabeny jsou nohy od kolen dolů – lýtka, bérce, kotníky. Pozornost věnujte křečovým žilám a bércům. Když sedíte, dejte si nohy výš než tělo, prospěje to krevnímu oběhu.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂