Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 7.1.2019

Kopytem sem, kopytem tam

Pondělí bude mít vrtkavější energie, připravte se na možnosti ztráty orientace v dění, chvíli mohou být věci tak, chvíli zcela jinak. Situace mohou být rozporné a vy nemusíte vědět, jak se zachovat. V každém případě se snažte vyhýbat jakýmkoliv hádkám, střetům, konfrontacím. Při problémech na pracovišti se většina kolegů bude míst snahu vypařit, potají odejít, uniknout nepříjemnostem. Okolí nemusí být upřímné, může něco zatajovat. Někdo může švindlovat, být mazaný, celkově je třeba se připravit na to, že někteří lidé se budou chovat nevypočitatelně. Vítězství se dnes nedobývají hrubou silou, ale mazaností a lstí, to si pamatujte. Jestli budete na někoho dnes tlačit, aby se vyjádřil a rozhodl, bude mít snahu z toho vykličkovat. Jasnosti a srozumitelnosti dnes příliš nebude, proto buďte pozornější.

Partnerství, vztahy: dnes mohou nastat problémy ve vztazích rodiče – děti. V partnerských vztazích se vyhýbejte střetům, snažte se nic neřešit, jen fungovat. Někdo může zlomyslně nabourávat váš vztah. U nových setkání dnes nečekejte příliš upřímnosti.

Zdraví: Měsíc je ve Vodnáři, proto bude oslabena oblast nohou od kolen dolů, křečové žíly a bérce budou vyžadovat větší pozornost. prospěje krátká procházky a strava bohatá na vitamín E.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc dorůstá.

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂