Předpověď na neděli

Předpověď na neděli  6.1.2018

Sebedůvěra

Neděle nás připravuje na to, že bude třeba se podívat, jak si stojíme se sebedůvěrou. Možná nevyužíváte dostatečně svých schopností a dovedností, talentů, k tomu, abyste dosáhli toho, co si přejete. Možná jste příliš nerozhodní v některých důležitých věcech a otálíte tak dlouho, až vám to může způsobovat komplikace nebo něco propasete. Druhá strana mince je, že můžete mít sebedůvěry příliš, troufáte se na něco, na co doopravdy nestačíte nebo o tom nemáte dostatek informací.  Ve vašem okolí  může dnes být někdo,  kdo má  snahu vnutit svou vůli ostatním, manipuluje, ukazuje věci v jeho světle,  zneužívá své schopnosti hlavně v oblasti verbální (vymluví vám díru do hlavy), chce něčeho dosáhnout za jakoukoliv cenu, jakýmikoliv prostředky. Můžete mít kolem sebe intrikány, podvodníčky, lháře. Někdo může úmyslně mařit vaše úsilí nebo schválně mlžit. Je třeba se víc zabývat duší než materialismem.

Partnerství a vztahy: celkově dnes mohou dělat problémy příbuzní. V partnerských vztazích  můžete cítit frustraci. Možná jste si našli někoho, kdo je sice hezký a sexuálně zdatný, ale  o lásce to není. Ve vztahu může partner mít snahu používat manipulace k tomu, aby dosáhl toho, čeho chce. Snažte se vycházet vstříc a nebýt sobečtí.

Zdraví: je novoluní v Kozorohu, oslabená je celkově pohyblivost, svaly, vazy, klouby,šlachy. Dobrý den na péči o pleť a vlasy.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je v novu…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂