Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 5.1.2019

Rozhodnutí

Energie soboty ukazuje na nutnost důležitých životních rozhodnutí, kdy si budete muset vybrat, zvolit, po které cestě půjdete dál. Bude třeba zvážit všechna důležitá rozhodnutí, všechny důsledky, které přinesou, než uděláte rozhodnutí definitivní. Možná budete vystavení jakési zkoušce, která ukáže, zda jste připraveni se vyhoupnout výš, na další stupeň svého vývoje. Stojíte na křižovatce. Možná budete dnes víc marniví, vylepšovat svůj vzhled a vůbec  a dělat všechno pro to, abyste se líbili druhému pohlaví, přitáhli do života lásku. Den přeje kratším cestám a komunikaci (rozhovorům, domluvám, dohodám, vysvětlování, atd…)

Partnerství, vztahy: oddanost, fyzická přitažlivost, láska, sňatek nebo soužití, to jsou dnes asi témata, která budete mít nejvíc v hlavě. Jestli s něčím ve vztahu nejste spokojeni, promluvte si o tom s partnerem otevřeně, ale ne dlouze. No a ti, co jsou sami, dnes je den přímo stvořený na flirty a seznamování. Směle do toho!

Zdraví: Měsíc prochází Kozorohem, je tedy celkově menší pohyblivost a pružnost, oslabené jsou klouby, svaly i vazy. Vyvarujte se nadměrné fyzické námahy a jestli chcete v posilovně strhnout rekord, tak v tyto dny ne.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc bude v neděli v novu a je to možno pociťovat.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂