Předpověď na středu

Předpověď na středu 5.12.2018

The Show Must Go On!

Středa nám přinese zajímavé zkušenosti a pocity. Je pravděpodobné, že dojde k nevyhnutelným změnám v některých oblastech. Můžeme zakončit činnost, dokončit své mistrovské dílo, školu, udělat závěrečnou zkoušku, dopsat knihu, dostavět dům, vdát se, rozvést se, ukončit přátelství, odstěhovat se, může skončit firma u které pracujeme, apod…Jedná se ale povětšinou o změny přirozené, a také pravděpodobně očekávané jako logický vývoj momentální situace. Nejedná se o nic vysněného, ale budou to věci z reality. Může nastat situace nebo událost, které se nejde vyhnout. Skončí všechno “vyčichlé” nebo co je “na hraně”. S něčím se budeme muset vyrovnat nebo něco dát do pořádku. Někdy nás mohou potkat pozitivní změny, ale můžeme je ze začátku těžko rozdýchávat (velká nabídka, ale za hodně práce, apod…). Možná se uvolníme ze starých závazků a pout, svázanosti, útlaku, omezení. Je nad slunce jasné, že jestli chceme něco nového, musíme ukončit staré závazky, musíme vyhodit staré věci ze skříní (jen pozor, aby nevypadl nějaký ten kostlivec:-) )

Partnerství, vztahy: co není životaschopné, to dnes skončí. Možná začíná nová etapa vztahu, kdy to může být úplně jinak (např. odejdou děti, změníme práci, apod…). Jestli jsme dlouho sami, dnes se to může změnit.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních orgánů, konečníku a prostaty. Pozor na infekce, prochladnutí. Dostatečně pijte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá, v pátek bude v novu.

Krásnou středu, přátelé 

vaše Táňa 🙂