Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 4.12.2018

Hořké pilulky

Úterý nám může zlehka připomenout, že jestli naše konání a myšlení ovlivňuje ponejvíce naše Ego, pak se dnes může stát, naše negativní myšlenky a pochybnosti, řešení všeho jen rozumem bez naciťování,  nás mohlo dovést až na kraj srázu. Teď je třeba se rychle vzpamatovat, možná bude nutné zariskovat a zase se vzchopit, postavit se na nohy. Možná dojde k zakončení špatného a tísnivého období plného utrpení a smutku. Slzy oschnou a my můžeme vykročit do nového období. Něco musí skončit, jedny dveře se musí zavřít, aby se mohly otevřít nové. I když můžeme mít v souvislosti s tím silný pocit osobní ztráty, pocit, že je definitivně po vztahu, práci, nějaké situaci, musí to tak být. Můžeme mít přes všechno pocit úlevy…

Partnerství, vztahy: možná budeme muset řešit vztahy v širší rodině, nějaké potíže.  V partnerství mohou vyústit problémy do nějaké ne zrovna skvělé situace. Tam, kde partnerství nejsou v pořádku z jakéhokoliv důvodu či příčiny, dnes může dopadnout poslední kapka.

Zdraví: oslabení energie v oblastech malé pánve – pohlavní orgány, prostata, konečník, močový měchýř. Pozor dnes na prochladnutí a na pitný režim.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂