Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 30.11.2018

Jasnost

Máme tu poslední listopadový den. V hlavě nám bude probíhat spousta věcí, které musíme zařídit, oběhat, nakoupit, vyřídit. Proto budeme spíše v rozumu než v duši. Bude třeba racionalita, síla, intelekt. Myšlení je logické, snažíme se udělat si přehled a všechny povinnosti a plány seřadit a postupovat podle důležitosti. Komunikace s druhými bude jasná, stručná a půjdeme hned k věci, dnes není čas na diplomatické kličkování a květnaté řeči. Rozhodovat budeme hlavou a bez emocí. Pracujeme efektivně. Dnes počítejte i s možnou neoprávněnou kritikou, argumentováním. Vy ale zase můžete předkládat zkušenosti v dané věci a svou odbornost. Dnes víc než jindy platí, že náhoda přeje připraveným.

Partnerství, vztahy: někdo nás může zaujmout, vzbudit v nás zvědavost. Můžeme mít první rande. V dlouhodobých partnerstvích dnes nečekejte příliš lásky, soucitu, empatie. Je dobrý den na řešení praktických věcí doma (třeba nákup spotřebičů, nábytku, vymalování, rekonstrukce, apod.). Muži si dnes dají pozor na to, aby ani nenaznačili, že si mohou myslet, že jsou pány tvorstva, mohlo by být doma rušno…

Zdraví: oslabené je trávení, oblast slinivky a střeva, konečník. Vypijte nalačno sklenici teplé vody, tím trávení pomůžete.

Astrometeo: geomagnetické pole Země je v klidu,Slunce též, Měsíc ubývá.

Krásný poslední listopadový den, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂