Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 27.11.2018

Uvolnění

Úterý už je den, který je konečně oproštěný od vlivů úplňku, většina z nás cítí uvolnění z napětí. Stresy, nerozhodnost, hádavost, agresivita, to vše se dnes jako kouzelným proutkem uvolňuje a rovná. Jestli jste se cítili ve slepé uličce, že něco nejde tak, jak by mělo, pak dnes konečně překážky povolí a spousta věcí se vyřeší sama bez vaší kontroly nebo tlaku. Na výsledky si ale budete muset nějaký čas počkat. V každém případě, věci, co se vyřešily bez vašeho přičinění, jsou v pořádku, ale sami dnes ještě zásadní rozhodnutí v životě (změna práce, bydliště, partnerství) nedělejte. Také se vyvarujte extrémů v chování a výdeji peněz. Jestli můžete, tak dnes relaxujte (ideální by byla dovolená nebo celodenní postel s čajem a knihou) nebo se věnujte rodině.

Partnerství, vztahy: oblast vztahů se dnes také uklidňuje, někdy to může být i klid nechtěný. Pochybnosti a nedůvěru k partnerovi dnes hoďte za hlavu a věnujte se sobě – ideální welness nebo alespoň kousíček z toho (masáž, sauna, kosmetika, kadeřník, něco nového na sebe…cokoliv, co vám zvedne sebevědomí a náladu). Jestli je doma rozkolísaná nálada, udělejte si radost sami a pochvalte se. U těch, co jsou sami – ještě vyčkejte, do hry vstoupí někdo nový.

Zdraví: oslabení energie v oblasti krevního oběhu a tlaku, srdce, cév. Nepřetěžujte se ani duševně, ani tělesně. Víc odpočívejte.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je ubývající.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂