Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek 11.10.2018

Úspěch 

Dnešek prověří, jak si stojíme v dávání a braní a jestli máme obojí v rovnováze. Jestli zvládáme sami sebe, máme odvahu a cítíme se v bezpečí. Čtvrtek mluví o tom, že jestli budeme v pravý čas na pravém místě a nebudeme se zdráhat sáhnout po příležitosti, můžeme mít obrovský úspěch, zisk. Očekávat se dá zisk, prosperita, příchod peněz z očekávaných i neočekávaných zdrojů. Tučná kořist, úlovek. V pracovních záležitostech nebo při studiu štěstí, dosažení dlouho očekávaných cílů. Možné jsou i menší výhry. Jediné, na co dávat pozor – na růžové brýle, nemalujte si věci, události ani lidi lepší, než jsou. Přijměte je i s jejich chybami nebo pokud je v reálu nemůžete snést, rozlučte se s nimi.

Partnerství, vztahy: ve vztazích dnes větší jistota, překvapení, potěšující obrat. Vztahy a rodina přináší zisky, zabezpečení. Zadaní si dnes budou dávat pozor v práci, protože mohou začít k někomu chovat city, být přitahováni.  Ti, co jsou sami, dnes mají dobrou příležitost “lovit” a ulovit dobrou partii (doma na gauči ale nikoho nepotkáte).

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních orgánů, prostaty a konečníku. Ženy si v těchto dnes mohou udělat sedací koupel, třeba z řebříčku, měsíčku.

Astrometeo: geomagnetické pole je porušené, Slunce klidné, Měsíc dorůstá.

Krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂