Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 14.7.2018

Železná košile a zvyky

Dnešek bude trochu rozporuplný, protože na jedné straně budeme chtít bezpečí, zázemí, dobrý domov a povolání, stabilitu, kvůli tomu jsme ochotni tvrdě pracovat a vydělat si, v podnikání, obchodech i jako zaměstnanec. Jsme pozorní, ohleduplní, spolehlivý a aktivní. Z druhé strany uvnitř nás zařve orel a bude chtít svobodu, změny, novinky, rozlet, pohyb, cestování, volnost.  Hned budeme plní nápadů a ambic. Nakonec ale naše zodpovědnost a síla zvyku a zažitého, orla trochu zkrotí. Mimo jiné i tím, že budeme mít snahu dodržovat staré a třeba nefunkční zvyky, návyky, denní a rodinné rituály. Problémům bude snaha se vyhýbat velkým obloukem. Pozor na impulzivnost, sklon k hádání se, chuť utéct při první komplikaci od rozdělané práce. Taky dnes opatrně s výběrem přátel, případně posilování se alkoholem nebo drogami.

Partnerství, vztahy: i tady platí nehádat se, neřešit věci v emocích, hlavně ve vzteku. Lépe by asi bylo, kdyby si dnes každý z páru šel za vlastními koníčky nebo zájmy. Případně alespoň nedráždil drahou polovici. U nových vztahů rozlišovat začátek vztahu a jednorázový flirt, každý z vás si můžete myslet něco zcela odlišného…

Zdraví: oslabení energie v oblasti srdce, cév, krevního oběhu a tlaku. Nepřetěžujte se fyzicky ani psychicky. Na to, aby krev dostatečně proudila, je třeba dostatečně pít (tedy vodu).

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je den po novu.

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂