Předpověď na úterý

Předpověď na úterý 10.7.2018

Vládce

Úterý bude dnem, kdy poroste naše odvaha a inspirace, budeme aktivní a tvůrčí. Krom toho i pracovití, zásadoví a sebevědomí. Obzvlášť velkou vůli budeme mít v chuti se prosadit a uspět, zvítězit, vládnout. Proto dnes dáme přednost osobnímu úspěchu jednotlivce před úspěchem ve skupině. Obzvlášť těšit nás bude chvála a obdiv, poplácání po rameni. Porostou schopnosti organizovat, řídit. Kdo chce slávu a lepší společenské postavení, dnes vyvíjejte obzvláštní snahu. Spoléhejte jen a jen na sebe. Dobré je ale nesázet v riskantních podnicích na jednu kartu, ale mít rozehráno více možností, neupínat se jen na jedno. Dnes si střežte své soukromí a nenechte do něj příliš nikoho nahlížet a nesvěřujte se, časem by se mohlo obrátit proti vám. Pozor na váhavost a tvrdohlavost. Na nikoho nespoléhejte, obzvlášť pak v zásadních věcech.

Partnerství, vztahy: chvalte protějšek a věnujte mu čas. Pozor dnes na hádky a alkohol a na závislost na partnerovi. Nebuďte neústupní.

Zdraví: oslabení energie v oblasti rukou a ramen, dýchání. Pohyb a hluboké dýchání dokáží zlepšit náladu a rozproudit krev.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc je ubývající.

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂