Archiv pro rubriku: Aktuality, novinky

Novinky

Proč jsem přestala pomáhat lidem

Proč jsem přestala pomáhat lidem

Moje máma mi jednou dala radu, která vyzněla fakt zvláštně: Nepomáhej nikomu až do doby, dokud tě o pomoc sami nepožádají.

Vždycky jsem si říkala, že je to hloupost. Že moje máma je jen chladná. No čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, že má vlastně pravdu. Moje máma je jedním z nejmilejších lidí vůbec. Naše společnost nás stále tlačí do pomoci druhým. Ani já jsem nebyla výjimkou.

Ideální to udělat tehdy, když to nejméně čekají. To samozřejmě není nic špatného. Milé činy dokáží měnit životy v mnoha ohledech. No je tu i druhá strana mince.0-j7NBzeWYHRP51Snn

 

Ne všechno je špatné. Stejně jako ne všechno je dobré. I v špatném je kousek dobra. I v dobru je kousek zla. Neříkám, že pomáhat lidem je nejhorší nápad. No, není to ani skvělý nápad. Zde jsou dva scénáře, kdy by ses měla na pomoc jiným raději vykašlat:

1. Když máš pomoci lidem, kteří si to nezaslouží

Není to jednoduché. Byli jsme naučeni, že pomáhat jiným je správné. No, musíme se to odnaučit.

V minulosti mě často lidé zvali na kávu s tím, abych jim pomohla s psychickými problémy. Byli to lidé, kteří měli rozjeté Startupy a miliony korun od investorů. Přesto mi ani nebyli schopni zaplatit tu kávu, ještě aby mi zaplatili za pomoc.

Nikdo z nich nechápal, že mám děti, že mám hypotéku, že mám účty. Nikdo nechápal, že kvůli jejich kávě jsem pak musela pracovat do druhé ráno.

Pokud můj čas nepovažují za hodnotný, pak já taky nemám čas pro ně.

Pokud se o tebe lidé nezajímají, neměla by si jim pomáhat. Nezaslouží si to.

Přestala jsem nabízet své služby zdarma a nastavila si ceník. Můj život je tak jednodušší a jsem celkově šťastnější. Lidé mě začali brát vážně. A ti, kteří si nemohou mé služby dovolit mají vždy možnost kompenzovat to jinak.

Tak například, když někdo chce, abych mu přednášela na konferenci, vždy mi může dát prostor pro reklamu nebo alespoň lístky pro mé známé.

Nezapomínej, první osobou, které potřebuješ pomoci, jsi ty sama. A pokud tě pomoc jiným nedělá šťastnou, tak to nedělej.

Někdy prostě musíš být sobec.

2. Když máš pomoci lidem, kteří tvou pomoc neocení

Moje touha pomáhat jiným je mou největší slabostí.

Chci lidem pomáhat, ačkoli o to nepožádali. Jeden klient měl problémy v práci. Můj tým celé dny analyzoval jeho problémy. Nic jsme si přitom neúčtovali, záleželo nám na něm. A on se na nás vykašlal. Teď mě nenávidí.

Nejjednodušší cestou jak udělat z přítele nepřítele je rada, kterou nechce slyšet (nevyžádaná rada).

Lidé často nejsou připraveni přijmout pomoc. A je to v pořádku. Vše potřebuje svůj čas. Neměli byste  nabízet své rady lidem, kteří na ně nejsou připraveni. Méně dramatu, více času pro sebe…

moře a oblaka

Otevírací doba ve dnech 5. a 6.7.2017

Milí přátelé, příznivci, klienti,

v době státních svátků 5. a 6.7.2017 bude Věštírna Pythia  v Karlových Varech otevřená jako každý běžný všední den, tzn. od 8 do 18 hod a jako kdykoliv jindy platí, že pro objednávky k osobnímu výkladu naživo (buď osobně do Věštírny Pythia v KV nebo k výkladům a konzultacím telefonicky, po skypu nebo Whatsappu) je třeba si předem dohodnout konkrétní termín.  Písemné objednávky zpracovávám nepřetržitě. Telefonické objednávky denně 8-20hod na tel. 607992299 nebo 773238351 mailem LabovskaTatana@seznam.cz skype tatana.labovska

vaše Táňa Labovská – Věštírna Pythia

karty na dece

Rodinné konstelace v Karlových Varech

Rodinné konstelace v Karlových Varech

Přátelé,

nejbližší rodinné konstelace pod vedením Filipa Sidhamo se konají dne 17.6.2017 od 9.00hod v Dobré myšlence, Jugoslávská 14. Karlovy Vary.
Přihlášky a podrobnosti u Táňa Labovská, tel. 607992299, mail LabovskaTatana@seznam.cz
Prosím, nechoďte bez přihlášení, může se stát, že pak: nezbyde čas na vaši konstelaci nebo Filip nemusí z Prahy přijet, pokud nebude dostatečný počet přihlášených
Děkuji za pochopení

Táňa

dobrá myšlenka

Etický kodex čarodějky

Milí přátelé, příznivci, klienti,

dnes jsem se maličko zděsila, když jsem si přečetla mail od jedné dlouholeté klientky a zjistila jsem, co po mně vlastně chce…
Ráda bych uvedla, že my profesionální věštci (čarodějky, mágové, atd. atd…) máme jakýsi etický kodex, co nám není povoleno klientům sdělovat, takže shrnuto:

– neříkám, kdy zemřete a kolika let se dožijete(nebo někdo jiný, např. se často setkávám s dotazem, kdy už budeme dědit…)

-pokud naciťuji, že někomu hrozí nebezpečí nebo smrt, snažím se spíše především důrazně varovat, aby dotyčný věnoval velkou pozornost tomu a tomu (např. řízení vozidla, práci ve výškách, atd.) než že bych konstatovala, že zemře, příp.dojde těžkého úrazu, apod.

– neříkám, jak se vašemu bývalému partnerovi – partnerce daří (hlavně jestli se má špatně), příp. jestli už má někoho nového, atd.

– pokud se dotazujete na cizí osoby, kamarádky, sousedy, příp. celebrity, neříkám, jaké mají nemoci, kolik mají peněz, zda mají milence, atd.

– nedělám černou magii a ani neradím podobné postupy

– vyhrazuji si s některými klienty nepracovat nebo jim některé věci nesdělovat, aby bylo dosaženo osudu

Táňa Labovská

čarodějnice

Velikonoce

Děkuji vám, milí přátelé, příznivci, klienti,

za všechna přání k Velikonocům, někdy krásná, někdy zvláštní a přeji pohodu, klid a krásné a veselé Velikonoce!

vaše Táňa Labovská

Věštírna Pythia

velikonoce

 

Velikonoční Šedé úterý

Velikonoční Šedé úterý
 
Úterý před Velikonoci se nazývá šedé, tlusté nebo také pavoučí. Mělo by se uklízet a hlavně vymetat pavučiny, proto pavoučí nebo také prašné, kdy by se z domácností měl vymetat prach.
Den patří domácím skřítkům a tak jestli doma nějakého máte (a víte o tom), tak mu dejte trochu mléka nebo nechte na talířku kousek chleba. A proč tlusté úterý – konečně po období půstu se lidé mohli dosyta najíst, čeho chtěli…
T.
pavučina

Kontakty, objednávky, dotazy

Přátelé,

pokud se mnou budete chtít rychle komunikovat, potřebujete mé služby, mou pomoc, konzultaci, tak prosím nepište zprávy na fcb, ale pište sms na tel. 607992299 nebo totéž na Whatsapp, příp. na mail LabovskaTatana@seznam.cz, což na telefonu vidím, ale jak jsem psala před několika dny, messenger – tj. zprávy z fcb na Lumiích vypli, takže když budete něco potřebovat a napíšete na facebook, tak vězte, že si to mohu přečíst také třeba až druhý den…Mail, sms a WA na telefonu vidím, na pc přes den příliš nechodím, protože pracuji.Pokud něco potřebujete velmi rychle, nejlepší řešení – volejte, telefony (607992299 nebo 773238351) zvedám denně 8-20hod

Táňa Labovská

Old Telephone at Hotel Cantayo
Old Telephone at Hotel Cantayo

Rodinné konstelace duben 2017

Rodinné konstelace v dubnu
 
Zdravím všechny konstelátory
 
a oznamuji, že po čtvřměsíční odmlce se konají rodinné a systemické konstelace v Karlových Varech
 
termín konání: dne 22.4.2017
začátek: od 9.00hod
místo konání: Dobrá myšlenka, Jugoslávská 14, Karlovy Vary
konstelace vede: Sidhamo Filip
předpokládaný konec: 18 hod
 
přihlášky a dotazy: Táňa Labovská, tel. +420607992299 (denně 8-20hod) nebo mail LabovskaTatana@seznam.cz
 
Cena konstelací zůstává
Budu se těšit
T.
dobrá myšlenka3

Energie kamenů a jejich využití pro vás osobně

Milí přátelé, příznivci a klienti,
 
protože podněty od Vesmíru beru zcela vážně, chci napsat jednu věc ke kamenům, jejich energii. V posledním týdnu jsem dostala nepřeberné množství dotazů, ať vám napíšu kámen na…vyléčení ze závislosti, na nervy, na lepší trávení, na zlepšení meditací…Ano, píši zde o kamenech a jejich energii a na co který kámen působí. Ale zrovna tak, jako jednomu zabere na nervy levandule, ale druhému kozlík, třetímu spíš B-komplex, tak je to i s kameny a jejich vyzařováním. Takže co je vhodné pro jednoho, nemusí vůbec pomoci druhému. Dokážu každému z vás vytestovat kámen vhodný na jeho problém, nemoc, ale i kámen na dlouhodobé nošení, který koresponduje s vaší energií.
 
Cena takové služby je 100,- Kč (za cenu je možné vytestovat oba kameny i na momentální problém, i dlouhodobý).
 
Jestli máte o mé služby zájem, můžete psát  na chat na facebook (profil Táňa Labovská) nebo kontakty na mne: tel. +420607992299 (od 8 do 20hod), mail LabovskaTatana@seznam.cz, skype tatana.labovska
 
Hezký pátek
 
vaše Táňa
akvamarin