Archiv pro rubriku: Aktuality, novinky

Novinky

Pracovní doba o Vánocích a Novém roce

Pracovní doba Věštírny Pythia o Vánocích a Novém roce

Sobota 23.12.2017     8-13.00 hod

Neděle 24.12.2017     zavřeno

Pondělí 25.12.2017    zavřeno

Úterý 26.12.2017        zavřeno

Středa  27.12.2017     8-18.00 hod

Čtvrtek 28.12.2017     8-18.00 hod

Pátek 29.12.2017         8-18.00 hod

Sobota 30.12.2017      8.13.00hod

Neděle 31.12.2017      zavřeno

Pondělí 1.1.2018         zavřeno

Úterý   2.1.2017          8-18.00 hod

Telefonické objednávky nebo konzultace denně 8-20.00hod, kromě dnů, kdy je zavřeno. V nutných případech je možno volat každý den, kromě Štědrého dne odpoledne a večer.

Krásné prožití vánočních svátků a nádherný nový rok přeje

Táňa Labovská – Věštírna Pythia

Výklad na rok 2018

Milí přátelé, příznivci, klienti,

za 20 dnů je Štědrý den. Jestli si ještě nevíte rady s dobrým vánočním dárkem, nabízím výklad karet nebo numeroskop na rok 2018, měsíc po měsíci (písemně mailem, možno i telefonicky, osobně). Také jsou v prodeji dárkové poukazy na výklad karet, numerologii, SRT, apod…Objednávky na tel. 607 99 22 99 (denně 8-20hod) nebo na mail LabovskaTatana@seznam.cz. Více a podrobněji vše tady na mém  webu, oddíly Služby, Kontakty, Ceník…

vaše Táňa Labovská – Věštírna Pythia

Oznámení k rodinným konstelacím v Karlových Varech

Milí přátelé, příznivci, klienti,

zdravím vás.  Myslela jsem si, že se k věci mého dalšího pořádání rodinných konstelací v Karlových Varech nebudu muset vyjadřovat, ale není tomu tak. Abych tedy uvedla věci na pravou míru, dávám všem na vědomí, že rodinné konstelace s vedením Filipa Vecha – Sidhama, nebudu já už dál pořádat a organizovat. Proto, pokud si je Filip bude vést dál sám, nemají už se mnou nic společného, také ani facebookový profil Rodinné kontelace (ano, opravdu kontelace) Karlovy Vary. Proto vás prosím, abyste se v těchto věcech už na mne neobraceli. A abych předešla klepům v zákulisí nebo vyjadřování druhé strany, tak jako se rozpadají hudební skupiny, rozpadla se i naše spolupráce a není dál možná.
Pokud budete potřebovat moje profesionální služby – karty, numerologii, terapie, kyvadlo, můžete se na mne dál s důvěrou obracet.
vaše Táňa Labovská

Služby naživo – výklad karet, SRT, numerologie, atd..

Milí klienti,

dovoluji si upozornit, že do rozsahu služeb naživo, tzn. fyzicky u mne ve věštírně „z očí do očí“ se započítává i váš příchod, odchod, odložení si svršků a obuvi a vystavení účtenky –  placení. Tzn.  počítejte minimálně   7-10 min. Zrychlit možnou platbou předem na můj účet 209681812/0300. Sazby jsou uvedené zde na webu v oddíle Ceník.

 

Přeji krásný den

vaše Táňa Labovská

Proč jsem přestala pomáhat lidem

Proč jsem přestala pomáhat lidem

Moje máma mi jednou dala radu, která vyzněla fakt zvláštně: Nepomáhej nikomu až do doby, dokud tě o pomoc sami nepožádají.

Vždycky jsem si říkala, že je to hloupost. Že moje máma je jen chladná. No čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, že má vlastně pravdu. Moje máma je jedním z nejmilejších lidí vůbec. Naše společnost nás stále tlačí do pomoci druhým. Ani já jsem nebyla výjimkou.

Ideální to udělat tehdy, když to nejméně čekají. To samozřejmě není nic špatného. Milé činy dokáží měnit životy v mnoha ohledech. No je tu i druhá strana mince.0-j7NBzeWYHRP51Snn

 

Ne všechno je špatné. Stejně jako ne všechno je dobré. I v špatném je kousek dobra. I v dobru je kousek zla. Neříkám, že pomáhat lidem je nejhorší nápad. No, není to ani skvělý nápad. Zde jsou dva scénáře, kdy by ses měla na pomoc jiným raději vykašlat:

1. Když máš pomoci lidem, kteří si to nezaslouží

Není to jednoduché. Byli jsme naučeni, že pomáhat jiným je správné. No, musíme se to odnaučit.

V minulosti mě často lidé zvali na kávu s tím, abych jim pomohla s psychickými problémy. Byli to lidé, kteří měli rozjeté Startupy a miliony korun od investorů. Přesto mi ani nebyli schopni zaplatit tu kávu, ještě aby mi zaplatili za pomoc.

Nikdo z nich nechápal, že mám děti, že mám hypotéku, že mám účty. Nikdo nechápal, že kvůli jejich kávě jsem pak musela pracovat do druhé ráno.

Pokud můj čas nepovažují za hodnotný, pak já taky nemám čas pro ně.

Pokud se o tebe lidé nezajímají, neměla by si jim pomáhat. Nezaslouží si to.

Přestala jsem nabízet své služby zdarma a nastavila si ceník. Můj život je tak jednodušší a jsem celkově šťastnější. Lidé mě začali brát vážně. A ti, kteří si nemohou mé služby dovolit mají vždy možnost kompenzovat to jinak.

Tak například, když někdo chce, abych mu přednášela na konferenci, vždy mi může dát prostor pro reklamu nebo alespoň lístky pro mé známé.

Nezapomínej, první osobou, které potřebuješ pomoci, jsi ty sama. A pokud tě pomoc jiným nedělá šťastnou, tak to nedělej.

Někdy prostě musíš být sobec.

2. Když máš pomoci lidem, kteří tvou pomoc neocení

Moje touha pomáhat jiným je mou největší slabostí.

Chci lidem pomáhat, ačkoli o to nepožádali. Jeden klient měl problémy v práci. Můj tým celé dny analyzoval jeho problémy. Nic jsme si přitom neúčtovali, záleželo nám na něm. A on se na nás vykašlal. Teď mě nenávidí.

Nejjednodušší cestou jak udělat z přítele nepřítele je rada, kterou nechce slyšet (nevyžádaná rada).

Lidé často nejsou připraveni přijmout pomoc. A je to v pořádku. Vše potřebuje svůj čas. Neměli byste  nabízet své rady lidem, kteří na ně nejsou připraveni. Méně dramatu, více času pro sebe…

moře a oblaka

Otevírací doba ve dnech 5. a 6.7.2017

Milí přátelé, příznivci, klienti,

v době státních svátků 5. a 6.7.2017 bude Věštírna Pythia  v Karlových Varech otevřená jako každý běžný všední den, tzn. od 8 do 18 hod a jako kdykoliv jindy platí, že pro objednávky k osobnímu výkladu naživo (buď osobně do Věštírny Pythia v KV nebo k výkladům a konzultacím telefonicky, po skypu nebo Whatsappu) je třeba si předem dohodnout konkrétní termín.  Písemné objednávky zpracovávám nepřetržitě. Telefonické objednávky denně 8-20hod na tel. 607992299 nebo 773238351 mailem LabovskaTatana@seznam.cz skype tatana.labovska

vaše Táňa Labovská – Věštírna Pythia

karty na dece

Etický kodex čarodějky

Milí přátelé, příznivci, klienti,

dnes jsem se maličko zděsila, když jsem si přečetla mail od jedné dlouholeté klientky a zjistila jsem, co po mně vlastně chce…
Ráda bych uvedla, že my profesionální věštci (čarodějky, mágové, atd. atd…) máme jakýsi etický kodex, co nám není povoleno klientům sdělovat, takže shrnuto:

– neříkám, kdy zemřete a kolika let se dožijete(nebo někdo jiný, např. se často setkávám s dotazem, kdy už budeme dědit…)

-pokud naciťuji, že někomu hrozí nebezpečí nebo smrt, snažím se spíše především důrazně varovat, aby dotyčný věnoval velkou pozornost tomu a tomu (např. řízení vozidla, práci ve výškách, atd.) než že bych konstatovala, že zemře, příp.dojde těžkého úrazu, apod.

– neříkám, jak se vašemu bývalému partnerovi – partnerce daří (hlavně jestli se má špatně), příp. jestli už má někoho nového, atd.

– pokud se dotazujete na cizí osoby, kamarádky, sousedy, příp. celebrity, neříkám, jaké mají nemoci, kolik mají peněz, zda mají milence, atd.

– nedělám černou magii a ani neradím podobné postupy

– vyhrazuji si s některými klienty nepracovat nebo jim některé věci nesdělovat, aby bylo dosaženo osudu

Táňa Labovská

čarodějnice

Velikonoce

Děkuji vám, milí přátelé, příznivci, klienti,

za všechna přání k Velikonocům, někdy krásná, někdy zvláštní a přeji pohodu, klid a krásné a veselé Velikonoce!

vaše Táňa Labovská

Věštírna Pythia

velikonoce

 

Velikonoční Šedé úterý

Velikonoční Šedé úterý
 
Úterý před Velikonoci se nazývá šedé, tlusté nebo také pavoučí. Mělo by se uklízet a hlavně vymetat pavučiny, proto pavoučí nebo také prašné, kdy by se z domácností měl vymetat prach.
Den patří domácím skřítkům a tak jestli doma nějakého máte (a víte o tom), tak mu dejte trochu mléka nebo nechte na talířku kousek chleba. A proč tlusté úterý – konečně po období půstu se lidé mohli dosyta najíst, čeho chtěli…
T.
pavučina