Archiv pro rubriku: Denní předpovědi

Denně aktualizovaný numeroskop

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 18.12.2017

Tajemná místa

Dnes je novoluní, sestava čísel tomu odpovídá…pracují zvýšené karmické vlivy. Pro ty, co nemají o slovu karma hlubší povědomost – karma není trestající dědeček Bůh na obláčku, nýbrž princip akce a reakce, má dáti dal…cokoliv uděláte, musí být vyváženo, vyrovnáno, v dobrém, či zlém. Co dnes můžeme očekávat: velmi naroste citlivost, intuice, fantazie. Budeme se víc utápět v citech a pocitech. Někdy můžeme sami sebe přesvědčovat, že je něco reálně, i když ve skutečnosti to bude klam. Ale dnes jde těžko rozlišit realitu od iluzí a sebeklamu. Můžeme víc tápat, bloudit. Může docházet ke změnám, kolísání věcí, nejistotám. Někdo může něco jen předstírat, aby docílil svého, lidé mohou mít utajené pohnutky a motivace, proč se tak chovají nebo jednají. Pozor na lži, klepy, klamy, omyly a strach. Někdo nám může škodit. Nenechte se nikým ovlivnit, rozrušit, ani vtáhnout do cizích problémů a nikoho nepomlouvejte, dnes by mohl hrozit i skandál. Komu se bude dařit a kdo bude dnes jako ryba ve vodě, jsou umělci a tvůrčí činnost. A všechny bude zvýšeně zajímat a fascinovat tajemno, tajemné síly, magie, věci mezi nebem a zemí, věci, o kterých se dá říci, že kdo ví, jak to bylo skutečně…

Partnerství: ve vztazích dnešní nálada proměnlivá, pozor na žárlivost a podezřívavost. Touhy, sny a vzdušné zámky vždy vztah jen poškozují. Přestaňte číst červenou knihovnu a řekněte si protějšku jasně o to, co chcete. Den přeje i seznámením, ale kolem nich spousta nejasností a líbivých lží. Nerozhodujte se o novém vztahu, dokud nemáte dost základních informací o dané osobě.

Zdraví: oslabení energie v těchto tělních oblastech – játra, stehna, bedra, pánev, kyčle, spodní část páteře. Dobrý den, pokud byste chtěli držet půst. Dostatečně pijte vodu. Den probouzí sklony k užívání alkoholu a jiných návykových látek.

Astrometeo: je geomagnetická bouře, Slunce v klidu, Měsíc je v novoluní v 7.30hod

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

  

 

 

 

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli

Jistoty

Dnešní čísla tvrdí, že tématem dne bude konzervativismus a chuť mít „to své jisté“, případně toho svého mít ještě víc a víc…Budeme hodně pragmatičtí a spolehliví a budeme to vyžadovat i od druhých, kromě toho také důvěryhodnost, dochvilnost. Nejdůležitější bude snaha dosáhnout něčeho trvalého, pevného, stabilního. A větší závislost na hmotných věcech, luxusu, smyslových požitcích – jídlo, pití, zábava…Z druhé strany na to všechno je třeba mít dost odvahy, která nebude chybět, zkušenosti. Ale při starání se o tyto věci – cíle – být dostatečně zabezpečený a umět si to také užít, nejen to hromadit, budeme klidní, budeme mít vše pod kontrolou a nebudeme s ničím spěchat, držet se osvědčených metod a vyšlapaných cestiček. Budeme požitkáři. Také si všechno dokážeme dobře spočítat, co se vyplatí a co ne…Pozor ale na přílišnou těžkopádnost, slabosti, tvrdohlavost, krutost s chozením přes mrtvoly a chuť urvat, co to půjde.

Partnerství: snaha být ve svazku v bezpečí, důraz se dnes klade na trvalost, spolehlivost, stálost. Máme pocit, že protějšek nás podrží, ať se děje, co se děje. Vztah je rovnoprávný. U těch, co jsou sami – dnes můžete potkat někoho, kdo vás hodně zaujme. Pozor na sklony k majetnictví a žárlivost.

Zdraví: oslabení energie v oblastech kyčlí, beder, spodní části páteře a stehen. Také játra nemusí pracovat na plný výkon.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc bude zítra v novoluní.

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 16.12.2017

Světla ramp

Dnes je velmi zvláštní sestava čísel, jak zvýšeně karmická, tak celkově je výraz dne s mistrovskými energiemi, tzn. hodně vysoko. Co nás dnes může čekat? Velice zajímavé, byť povětšinou zcela nečekané události. Budeme sebejistí, vynalézaví, energičtí, tvořiví, rozhodní…Věcem, co máme udělat nebo na které se připravujeme, setkáním, atd., se věnujeme s velkým zápalem. využijeme své tvůrčí možnosti. Jsme schopni se rozvíjet, pomáhat druhým, vyzdvihovat je, udělat jim reklamu, motivovat je, inspirovat své okolí…V každém případě dnes počítejte, že se nějakým způsobem můžete zviditelnit, ba se octnout v hledáčku veřejnosti, stát se populární…můžete být požádáni o pronesení řeči ve společnosti, na oslavách, budete muset zpívat s karaoke, někde před obecenstvem něco říci, promluvit, zazpívat, zahrát, zarecitovat…někdy se také náhodou můžete octnout v TV, v rádiu, apod…Buďte bezprostřední a okouzlující, pozor na afektovanost. Takže: počítejte s tím…náhoda přeje připraveným…:-D

Partnerství: jiskření, žhavé šance, volné vztahy, krátká vzplanutí, velká přitažlivost. velká nespoutanost a nechuť se vázat, svoboda. U trvalých vztahů může dojít k oživení, radosti ze sdílení s protějškem.

Zdraví: oslabení energie v oblasti beder, stehen, kříže, jater a plic. určitě dnes nezdvihejte těžké věci sami nebo jen s velkou opatrností.

Astrometeo: všude dnes klidno, Měsíc ubývá, v pondělí bude v novoluní.

krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na pátek

Předpověď na pátek 15.12.2017

Pandořina skříňka

Dnešní čísla radí k obezřetnosti. Dnes buďte vědomí a pozorní ve všech situacích, nedělejte nic na autopilota, nemuselo by se vám to vyplatit…Důležité je starat se jen o své věci, dodržovat své plány, případně, pokud je toho na vás dnes mnoho, udělejte selekci, co je důležité a co méně. Celkově vzniká vnitřní napětí a stres lehčeji, než jindy. Ale co je dnes nejdůležitější: ve všech oblastech, kde nemáte zkušenosti, jste nováčci, amatéři, buďte velmi obezřetní, protože nezkušenost a příliš velká sebedůvěra vás může přivést do nebezpečných situací, které vás zastihnou nepřipravené. Takže buďte víc ostražití než kdy jindy a počítejte s nečekaným, mohli byste hodně zblízka píchnout do vosího hnízda. To platí ale i o věcech, o kterých si myslíte, že jim rozumíte a znáte je, dnes se může skrývat pod povrchem nečekané, maskované, lstivé, Pandořina skříňka by se mohla otevřít…jak píšu výše, buďte vždy duchapřítomní, ne myšlenkami někde jinde (příklad – někdo si řekne: „On to nikdy nekontroluje“ a něco vám podstrčí, apod…). Ovšem pokud si budete dávat pozor, nic se nemusí stát…

Partnerství: jestli si myslíte, že svého partnera (ku) už dobře znáte, tak si pamatujte, že možná vůbec neznáte nebo znáte jen tu část, kterou vám on sám chtěl (a) ukázat. Dnes se to může dobře projevit a vy můžete být v šoku z toho, co se skrývalo pod maskou. K této oblasti ještě napíšu, že dnes není vůbec vhodná chvíle na lehkomyslná dobrodružství a zálety, mohli byste toho ještě hodně dlouhou dobu litovat.

Zdraví: oslabení energie v oblasti močových a pohlavních orgánů. Zkuste jíst olivy, podporují správnou funkci pohlavních orgánů.

Astrometeo: všude je klidno, Měsíc ubývá.

Krásný pátek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Dají se čekat změny chování, vybočení z normálu, některé situace mohou příjemně i nepříjemně překvapit. Tomu, kdo si není jistý sám sebou, přihraje osud situace, ve kterých se může osvědčit a ukázat se sám sobě v lepším světle. Pokud jsme se něčemu delší dobu věnovali, dávali tomu čas, pozornost a energii a třeba jen na věc, člověka, situaci mysleli, tehdy se mohou virtuální záležitosti materializovat.

Předpověď na čtvrtek

Předpověď na čtvrtek

Křižovatka, volba cesty

Dnešní čísla se postavila tak, že ukazují a upozorňují na to, že jsme se dobrali do konce jedné etapy a teď uvidíme několik možných cest – řešení, jak dál. Číslo dne upozorňuje, aby rozhodování nebylo zbrklé a bez uvážení, ale promyšlené a abychom brali v potaz svou intuici, volbu srdce. Jako v pohádkách nás může čekat zkouška, rozhodnutí, cesta. Je pravdou, že najít to správné rozhodnutí nebude lehké, ale najít odpověď bude třeba spíš intuicí než rozumem. Je jen na vás, jak jste pevní a stabilní, jestli máte vysoké cíle (nepřehnat), jestli půjdete za výzvou osudu. Doba je pro rozhodnutí velmi příznivá, tak jděte za svými výzvami. Snažte se vyjít se všemi po dobrém a naučte se rozhodovat sami za sebe, tak jako to cítíte a chcete vy…

Partnerství: setkání, přátelství, zamilování se, o tom bude dnešek. Možná se budeme muset rozhodovat mezi kariérou, dítětem a partnerstvím. Dobrý den na seznámení se, nová přátelství nebo nové sexuální zkušenosti. V trvalých partnerstvích naopak dnes žádná rozhodnutí nedělejte, obzvlášť pak rozchody a rozvody dnes jsou ve velmi nepříznivé sestavě čísel.

Zdraví: oslabení energie v oblasti pohlavních a močových orgánů, také stydké kosti. Popřemýšlejte dnes o svých zdravotních návycích, životním stylu, zda tělu pomáháte, škodíte nebo ho jen využíváte. Neprochladněte v těchto oblastech a pozor na infekce zvnějšku.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou v klidu, Měsíc ubývá.

krásný čtvrtek, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂
www.vestirnapythia.com

Předpověď na středu

Předpověď na středu 13.12.2017

Stojím pevně

Dnešní čísla jsou skrznaskrz karmická. Na co se dnes bude klást důraz – na to, abychom zůstali ve všech situacích pevní, nezlomní, nebojácní, odvážní, uměli se prosadit. Případně měli dobrou ochranu a obranu. Možná byli víc nekompromisní a nenechali se ukecat.  Je třeba se umět zastat sám sebe. Jestli dnes vzniknou nějaké překážky, potíže, problémy, nenechávejte je být.  Řešte je, ale postupně, v klidu, každopádně bez ústupků a přílišné tolerance k druhým. Dobré je se na řešení těžkostí s někým spojit, požádat o pomoc odborníka, profesionála. Očekávat se dají diskuze, dohadování se slovní potyčky, neoprávněná kritika. Bojujte i proti přesile a slova jako „my si myslíme“, neberte vážně, může se za nimi skrývat třeba jen závist, žárlivost, konkurence, atd…

Partnerství:  dnes i v této oblasti můžeme čekat slovní potyčky a strkanice, možná vzniká partnerský trojúhelník a vy to cítíte. Je možné větší napětí než jindy nebo si můžete uvědomovat, že potíže jsou déletrvající než jen dnes…

Zdraví: oslabení energie v oblasti močového ústrojí – ledviny, močovody, močový měchýř, ale také oblast beder a bederní páteře, slinivky a cév…

Astrometeo: geomagnetické pole Země je porušené, Slunce v klidu, Měsíc ubývá…

Krásnou středu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

Předpověď na úterý

Předpověď na úterý

Domácí krb

Dnešní sestava čísel je zvýšeně karmická. Co nás čeká a co bude nejdůležitější  – domácí krb a domov. Už ve starém Římě byla uctívána bohyně Vesta jako bohyně rodinného krbu, kolem kterého se soustřeďovala celá rodina a který nesměl vyhasnout. Kromě rodinného krbu ochraňovala také obec a stát…Rodina a její stabilita nám bude dnes hodně ležet na srdci, i to, aby bylo doma útulno. Dnes budeme činorodí (obzvlášť pak ženy), sebevědomí, vitální, energičtí. Víme, kdo jsme a kam jdeme. Dokážeme se vcítit do druhých, ale raději budeme prosazovat svoje názory a postoje. Bude nám vadit, když bude někdo odporovat. Jsme schopni se prosazovat, podnikat, být nezávislí na druhých. Organizovat a vést druhé půjde dnes poměrně lehce. Neradi budeme svěřovat pravomoci druhým, raději si vše, co půjde, uděláme sami. Dnes nás budou zvýšeně přitahovat záhady a tajemno.  Pokud budete potřebovat s něčím pomoci, oslovte spíše ženu.

Partnerství: pozor dnes na rodinné hádky a konflikty, mohou z nich vzniknout mnohem větší požáry, než si myslíte. S nikým nemanipulujte, nemějte snahu ovládat druhé, to platí i směrem k dětem. U nových setkání a seznamování dnes může jít jen o animální přitažlivost a o zevnějšek. Muži mohou potkat svou femme fatale…

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močových cest a měchýře,  kůže, oblast beder a celkově cévy…Udělejte si čaj ze svízele nebo celíku zlatobýlu, prospějete uvedeným oblastem těla.

Astrometeo: geomagnetické pole Země i Slunce jsou klidné, Měsíc ubývá…

Krásné úterý, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

 

 

 

Předpověď na pondělí

Předpověď na pondělí 11.12.2017

Tak málo času…

Dnešní čísla jsou s mistrovskými energiemi, co můžeme očekávat – chtěli bychom vše stihnout, protože termín Vánoc se neúprosně blíží…Vedeme vnitřní rozhovory sami se sebou a řešíme, co dřív…Dobré je dát na vlastní pocity a nálady a věřit, že to, co cítíme, je správné. Jsme schopni poznat ten pravý okamžik a být v pravý čas na pravém místě. Věříme, že vše dobře dopadne, všude uspějeme a vše stihneme. Jsme schopni naslouchat a přijmout věci tak, jak leží a běží. Co je dnes zásadní: nepotlačujte svou intuici a věnujte pozornost snům a znamením. Používejte při řešení událostí i city, ne jen chladný rozum. Pozor u okolí na předstírání, netoleranci , přetvářku, faleš a povrchnost. Možná jsou některé věci příliš nejasné, zastřené. V každém případě dnes nenechte věci být, nebuďte pasivní, ale jednejte, ptejte se, rozhodujte. Zdržení by mohlo uškodit.

Partnerství:  pochopení protějšku, spřízněnost duší, náklonnost. někdy platonická láska s hlubokým duševním porozuměním. U nových vztahů se neukvapujte, netlačte, nedotírejte. Dnes byste si tím velmi uškodili. Škodí i přehnaná důvěřivost partnerovi a upínání se na něj.

Zdraví: oslabení energie v oblasti ledvin, močových cest a měchýře, také cév, slinivky a kůže. Zkuste pít syrovátku, pomůžete ledvinám.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá…

Krásné pondělí, přátelé 🙂

vaše Táňa

Předpověď na neděli

Předpověď na neděli 10.12.2017

Opevnění, brnění

Dnešní čísla mluví  o tom, že dnes je třeba si udělat svoje hranice, určit – stanovit si svůj prostor. Je třeba si stanovit, kam až mohou druzí, jestli se necháte příliš kritizovat, zraňovat, necháte si radit od druhých proto, že si myslíte, že jsou chytřejší, zběhlejší nebo proto, že je to pohodlnější, než sám přemýšlet. Pak se ale může dobře stát, že s vámi budou ostatní zacházet jako s hadrem na podlahu. Naučte se říkat ne, naučte se říkat, že to pro vás není vhodné nebo že to uděláte jinak, protože jste se tak rozhodli. Buďte spolehliví a když něco slíbíte, tak to dodržte nebo předem řekněte, že je to obtížné a nevíte, jestli to půjde. Buďte dochvilní, tím dáváte najevo druhým, jak si jich vážíte. Nedovolte ostatním, aby k vám chodili jako na nádraží, když se potřebují občerstvit, ulevit si nebo se zrovna nudí a potřebují vést sálodlouhé řeči (když vy třeba zrovna potřebujete dodělat práci, atd…). To samé platí o telefonování, když se někdo zrovna rozhodne, že vám zavolá o půlnoci (pokud to není rodinný příslušník a nemá potíže), protože si dal o skleničku víc a má povídavou, takové chování zaražte. Buďte důslední. Važte si sami sebe a určete si svoje hranice.

Partnerství: nedělejte věci, které protějšek nebo rodinní příslušníci považují za samozřejmost  a neváží si toho. Najděte si i v partnerství čas na své osobní prožitky, radosti a koníčky.

Zdraví: oslabení energie v oblasti slinivky, střev, konečníku, očí a uší. Jezte potraviny, které obsahují vápník, který chrání před polypy tlustého střeva.

Astrometeo: všude klidno, Měsíc ubývá…

Krásnou neděli, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂

Předpověď na sobotu

Předpověď na sobotu 9.12.2017

Jasno

Dnešní den, i kdyby bylo celý den zataženo, bude vcelku příjemný. Trochu nám zamotají hlavu zvýšené karmické vlivy, které má celkový výraz dne…Po vcelku únavných dnech dnes pomalu přichází konec nepříjemností, zmatků, nejasností. Dalo by se říci, že se rozednívá…Pokud plánujete nějaké zásadní věci nebo změny, dnes je ještě nedělejte, budou určitě vhodnější dny.  Vyčkejte, může to být jen lepší. Jestli jste měli strach z nějakého možného nebezpečí, ohrožení, tajemství, dnes by mělo dojít k postupnému vyjasnění. Jestli jste měli nějaké skryté nepřátele, konkurenci, zlomyslníky a škodiče, dnes by se měli prozradit, měla by se ukázat pravda. Pokud máte pochyby o sobě, dnes přestaňte, jestli chcete něčeho dosáhnout, musíte si důvěřovat – komu jinému, než sobě? Den se může týkat také vašeho vztahu s matkou – víte, jak se jí daří? Pozor dnes na alkohol, mohli byste v euforii na sebe prozradit víc, než byste chtěli…

Partnerství: oblast vztahů je dnes dost nejistá, může přijít poznání, že jsme na protějšku tak trochu závislí…Jestli jste nevěděli, jak dál nebo měli pocit, že se vám partner vzdaluje, dnes by to mělo být lepší…Pokud žijete v partnerském trojúhelníku nebo víceúhelníku, dnes dávejte dobrý pozor, aby nic nevylezlo na povrch…Určitě dnes střídavě oblačno…

Zdraví: oslabení energie v oblasti slinivky a střev, konečníku, očí a uší. Když ráno vypijete sklenici vlažné vody, uděláte velmi dobrou službu svému trávení.

Astrometeo: všude klid, Měsíc ubývá…

Krásnou sobotu, přátelé 🙂

vaše Táňa 🙂